apartment · resale
Snelliusstraat 21
2517RG Den Haag · Sweelinckplein e.o. · wijk Wijk 11 Duinoord · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WoonCompany (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 99 apartments in Den Haag met 81–152 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+9.1% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Snelliusstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Snelliusstraat 17 | 117 | E | € 600.000 | € 5.128 |
| Snelliusstraat 29 | 116 | E | € 550.000 | € 4.741 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.990 |
|---|---|
| Dichtheid | 13879 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 583.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181143
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Galvani — 0.31 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 2samen — 0.25 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.26 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Archimedes — 0.15 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Storm de Grave — 0.14 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.46 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 2.03 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Datça — 0.1 km · 92 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.872 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.020 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1521 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevers Deynootweg 1000 Belgisch Park | 112 | C | € 575.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 597.400 | € -2.600 | |
| Ouverturestraat 106 Kom Loosduinen | 145 | C | € 575.000 |
+€ 29.000
2 stap(pen)
|
€ 604.000 | +€ 4.000 | |
| Willem Beukelszoonstraat 24 Visserijbuurt | 127 | C | € 585.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 610.400 | +€ 10.400 | |
| Snelliusstraat 29 Sweelinckplein e.o. | 116 | E | € 550.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 588.280 | € -11.720 | |
| Arabislaan 7 Bohemen en Meer en Bos | 110 | C | € 595.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 617.000 | +€ 17.000 | |
| Kornoeljestraat 100 Eykenduinen | 89 | C | € 550.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 567.800 | € -32.200 | |
| Snelliusstraat 17 Sweelinckplein e.o. | 117 | E | € 600.000 |
+€ 38.610
4 stap(pen)
|
€ 638.610 | +€ 38.610 | |
| Kenaustraat 76 Geuzenkwartier | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -50.000 | |
| Newtonplein 4 Valkenboskwartier | 92 | A | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -50.500 | |
| Laan van Clingendael 142 Uilennest | 115 | C | € 645.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 668.000 | +€ 68.000 | |
| Speenkruidstraat 42 Bohemen en Meer en Bos | 130 | C | € 649.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 675.000 | +€ 75.000 | |
| Loosduinseweg 669 Valkenboskwartier | 112 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Snelliusstraat 17 Sweelinckplein e.o. | 117 | 5 | E | € 600.000 | € 5.128 |
| Willem Beukelszoonstraat 24 Visserijbuurt | 127 | 5 | C | € 585.000 | € 4.606 |
| Laan van Clingendael 142 Uilennest | 115 | 6 | C | € 645.000 | € 5.609 |
| Snelliusstraat 29 Sweelinckplein e.o. | 116 | 4 | E | € 550.000 | € 4.741 |
| Gevers Deynootweg 1000 Belgisch Park | 112 | 4 | C | € 575.000 | € 5.134 |
| Arabislaan 7 Bohemen en Meer en Bos | 110 | 4 | C | € 595.000 | € 5.409 |
| Speenkruidstraat 42 Bohemen en Meer en Bos | 130 | 5 | C | € 649.000 | € 4.992 |
| Edisonstraat 119 Valkenboskwartier | 127 | 5 | C | € 495.000 | € 3.898 |
| Loosduinseweg 669 Valkenboskwartier | 112 | 4 | A | € 525.000 | € 4.688 |
| Aronskelkweg 52 Bohemen en Meer en Bos | 114 | 4 | B | € 498.000 | € 4.368 |
| Hendrik van Noortstraat 29 Houtwijk | 113 | 4 | A | € 500.000 | € 4.425 |
| Rijswijkse Landingslaan 444 Waterbuurt | 113 | 4 | A | € 499.500 | € 4.420 |