Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 67 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 122 apartments in Rotterdam met 46–87 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+3.4% t.o.v. mediaan van € 5.267/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 17.250 |
|---|---|
| Dichtheid | 17094 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 347.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990535
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prinses Julianaschool — 0.09 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.4 km |
| Supermarkt | Gazi — 0.2 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bulterman & de Groot — 0.38 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.33 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.59 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.87 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tosca — 0.13 km · 42 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.072 per jaar (~€ 89/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.832 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~871 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~268 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mariniersweg 70 Stadsdriehoek | 73 | C | € 350.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 364.600 | € -400 | |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 362.400 | € -2.600 | |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | D | € 350.000 |
+€ 17.820
3 stap(pen)
|
€ 367.820 | +€ 2.820 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 362.000 | € -3.000 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 368.090 | +€ 3.090 | |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -6.000 | |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | B | € 350.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 356.710 | € -8.290 | |
| Insulindestraat 157 Bergpolder | 64 | C | € 365.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 377.800 | +€ 12.800 | |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | C | € 369.500 |
+€ 10.540
2 stap(pen)
|
€ 380.040 | +€ 15.040 | |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 19.140
4 stap(pen)
|
€ 348.140 | € -16.860 | |
| Marinestraat 15 Noordereiland | 68 | B | € 375.000 |
+€ 7.480
1 stap(pen)
|
€ 382.480 | +€ 17.480 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | 3 | B | € 395.000 | € 5.896 |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | 3 | C | € 329.000 | € 4.985 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | 3 | A | € 385.000 | € 6.016 |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | 3 | C | € 399.500 | € 5.790 |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | 3 | A+ | € 325.000 | € 5.000 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | 3 | A | € 395.000 | € 6.270 |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | 3 | C | € 350.000 | € 5.645 |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | 3 | D | € 385.000 | € 6.210 |