Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 215 m² |
| Perceel | 486 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rodenburg Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Apeldoorn met 150–279 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+4.4% t.o.v. mediaan van € 4.448/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 3.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 3833 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 312.000 deze listing +220% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000806
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Passe-Partout — 0.35 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.27 km |
| Huisartsenpraktijk | Groene Hoven — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 2.93 km |
| OV-station | Station Apeldoorn — 2.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Becxy — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.767 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 214.891 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 215 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.440 per jaar (~€ 287/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.054 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2795 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~860 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groenoordlaan 6 Zevenhuizen | 227 | E | € 898.000 |
+€ 74.910
4 stap(pen)
|
€ 972.910 | € -25.590 | |
| Ugchelseweg 102 Ugchelen | 159 | D | € 869.000 |
+€ 42.930
3 stap(pen)
|
€ 911.930 | € -86.570 | |
| Homerusstraat 42 Sprenkelaar | 189 | C | € 849.500 |
+€ 37.800
2 stap(pen)
|
€ 887.300 | € -111.200 | |
| Foxtrotstraat 5 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 172 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -123.500 | |
| Droefakkers 12 Loenen | 203 | C | € 799.000 |
+€ 31.465
2 stap(pen)
|
€ 830.465 | € -168.035 | |
| Laan van de Charleston 74 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 161 | A | € 799.500 | +€ 0 | € 799.500 | € -199.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groenoordlaan 6 Zevenhuizen | 227 | 7 | E | € 898.000 | € 3.956 |
| Droefakkers 12 Loenen | 203 | 7 | C | € 799.000 | € 3.936 |
| Brouwersmolenweg 375 Ugchelen | 189 | 6 | C | € 750.000 | € 3.968 |
| Homerusstraat 42 Sprenkelaar | 189 | 7 | C | € 849.500 | € 4.495 |
| Foxtrotstraat 5 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 172 | 6 | A | € 875.000 | € 5.087 |
| Laan van de Charleston 74 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 161 | 6 | A | € 799.500 | € 4.966 |
| Ugchelseweg 102 Ugchelen | 159 | 5 | D | € 869.000 | € 5.465 |
| Bilderdijklaan 24 Sprengenbos | 166 | 6 | C | € 625.000 | € 3.765 |
| Koudhoornlaan 10 Ugchelen | 154 | 6 | E | € 685.000 | € 4.448 |
| Pallietergaarde 112 Matengaarde | 158 | 7 | A+ | € 649.500 | € 4.111 |
| Topaasstraat 10 Sprengenbos | 156 | 6 | G | € 595.000 | € 3.814 |