Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 238 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Sweere Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Halderberge met 93–174 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-1.5% t.o.v. mediaan van € 3.750/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Halderberge
| Inwoners | 5.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 2422 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 368.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16550101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Linde — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Broos — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Nieuw Gastel — 0.29 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsengroep Nieuw Gastel — 0.28 km |
| OV-station | Busstation — 0.18 km |
| Restaurant | Ministerie van Eten en Drinken — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.680 per jaar (~€ 223/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.586 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2278 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~804 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 536 per jaar en 536 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Halderberge
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Gerardushof 29 Bosschenhoofd | 100 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Ericalaan 31 Hoeven | 157 | C | € 495.000 |
+€ 14.130
1 stap(pen)
|
€ 509.130 | +€ 14.130 | |
| Pastoor van Breugelstraat 126 Bosschenhoofd | 96 | G | € 489.000 |
+€ 27.840
5 stap(pen)
|
€ 516.840 | +€ 21.840 | |
| Elisabethpark 14 Hoeven | 127 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 | |
| Kruizemunt 1 Oud Gastel | 143 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 50.000 | |
| Dennis Leestraat 45 Stampersgat | 121 | F | € 400.000 |
+€ 31.460
4 stap(pen)
|
€ 431.460 | € -63.540 | |
| Prof van Ginnekenstraat 13 Oudenbosch-Centrum | 170 | C | € 400.000 |
+€ 15.300
1 stap(pen)
|
€ 415.300 | € -79.700 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Elisabethpark 14 Hoeven | 127 | 5 | B | € 450.000 | € 3.543 |
| Kruizemunt 1 Oud Gastel | 143 | 5 | B | € 545.000 | € 3.811 |
| Dennis Leestraat 45 Stampersgat | 121 | 6 | F | € 400.000 | € 3.306 |
| Ericalaan 31 Hoeven | 157 | 5 | C | € 495.000 | € 3.153 |
| St. Gerardushof 29 Bosschenhoofd | 100 | 5 | B | € 495.000 | € 4.950 |
| Pastoor van Breugelstraat 126 Bosschenhoofd | 96 | 5 | G | € 489.000 | € 5.094 |
| Prof van Ginnekenstraat 13 Oudenbosch-Centrum | 170 | 7 | C | € 400.000 | € 2.353 |
| Molenstraat 5 Oudenbosch-Centrum | 97 | 6 | D | € 250.000 | € 2.577 |