apartment · resale
Vredeman de Vriesstraat 84
3067ZL Rotterdam · Het Lage Land · wijk Prins Alexander · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | E |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HMJ Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 158 apartments in Rotterdam met 53–100 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-22.1% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 11.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 5338 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991449
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Passer College — 0.15 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.19 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Rotterdam Oost — 0.31 km |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 1.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Oosterflank — 0.78 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eten bij Loo — 0.13 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.926 per jaar (~€ 244/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.676 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2618 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1155 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.694 per jaar en 1617 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label E te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € 0 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 2.520
1 stap(pen)
|
€ 297.520 | € -2.480 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 3.400
1 stap(pen)
|
€ 303.400 | +€ 3.400 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -5.000 | |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -5.000 | |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -5.000 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | +€ 7.500 | |
| Korendijk 21 Groot IJsselmonde | 82 | A | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -11.000 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 15.000 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 5.320
2 stap(pen)
|
€ 280.320 | € -19.680 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 4.480
2 stap(pen)
|
€ 279.480 | € -20.520 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | 3 | C | € 295.000 | € 3.882 |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | 3 | G | € 275.000 | € 3.618 |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | 3 | C | € 300.000 | € 4.110 |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | 3 | B | € 295.000 | € 4.041 |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | 3 | D | € 275.000 | € 3.395 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | 3 | B | € 295.000 | € 3.554 |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | 3 | G | € 235.000 | € 3.013 |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | 3 | A+ | € 307.500 | € 4.522 |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | 4 | B | € 274.500 | € 3.389 |
| Korendijk 21 Groot IJsselmonde | 82 | 2 | A | € 289.000 | € 3.524 |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | 3 | E | € 259.500 | € 3.761 |