databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Mandewyk 14

9243JX Bakkeveen · Bakkeveen-Buitengebied · wijk Bakkeveen · Opsterland

€ 550.000
€ 4.044 / m²
136 6kamers G
Foto 1 van Mandewyk 14 Foto 2 van Mandewyk 14 Foto 3 van Mandewyk 14 Foto 4 van Mandewyk 14 Foto 5 van Mandewyk 14 Foto 6 van Mandewyk 14 Foto 7 van Mandewyk 14 Foto 8 van Mandewyk 14 Foto 9 van Mandewyk 14 Foto 10 van Mandewyk 14 Foto 11 van Mandewyk 14 Foto 12 van Mandewyk 14

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.136 m²
Perceel2565 m²
Kamers6 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Opsterland met 95–176 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+15.7% t.o.v. mediaan van € 3.495/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Opsterland

Inwoners450
Dichtheid23 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
% huurwoning in buurt11%
Afstand basisschool1.8 km
Afstand supermarkt2.5 km
Afstand huisarts2.5 km
Afstand kinderdagverblijf1.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00860103

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.626 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 119.565 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 7.480 per jaar (~€ 623/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.249 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~6528 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2992 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 5.304 per jaar en 4760 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Opsterland

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Opper Haudmare 18 Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen 159 B € 550.000 +€ 0 € 550.000 € 0
Lange Singel 43 Bakkeveen-Centrum 165 B € 549.500 +€ 0 € 549.500 € -500
Alde Dyk 39 Terwispel-Buitengebied 121 C € 535.000 +€ 0 € 535.000 € -15.000
Ikesingel 9 Hemrik-Kom 176 A € 569.500 +€ 0 € 569.500 +€ 19.500
De Streek 35 Terwispel-Kom 135 C € 575.000 +€ 0 € 575.000 +€ 25.000
De Slinger 30 Gorredijk-Bloemenwijk 139 A € 495.000 +€ 0 € 495.000 € -55.000
Bûtewei 33 Lippenhuizen-Buitengebied 115 F € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -75.000
Weinterp 5 Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen 113 A € 449.500 +€ 0 € 449.500 € -100.500

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.