Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Veerhuis Wonen Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 apartments in Den Bosch met 91–169 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+15.4% t.o.v. mediaan van € 5.265/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hoflaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hoflaan 307 | 61 | A+ | € 439.000 | € 7.197 |
| Hoflaan 335 | 73 | A | € 575.000 | € 7.877 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 7743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing +86% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost — 0.79 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km |
| OV-station | 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.772 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 167.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.924 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~390 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holterveste 12 De Haverleij | 162 | A | € 750.000 |
+€ 12.960
1 stap(pen)
|
€ 762.960 | € -27.040 | |
| Vughterstraat 303 Binnenstad centrum | 167 | B | € 797.000 |
+€ 31.730
2 stap(pen)
|
€ 828.730 | +€ 38.730 | |
| Sweelinckplein 65 Zuid | 147 | F | € 825.000 |
+€ 66.150
6 stap(pen)
|
€ 891.150 | +€ 101.150 | |
| Aastraat 1 De Hofstad | 113 | G | € 628.000 |
+€ 54.240
7 stap(pen)
|
€ 682.240 | € -107.760 | |
| Statenlaan 625 Paleiskwartier | 94 | A++ | € 660.000 | +€ 0 | € 660.000 | € -130.000 | |
| Brouwerijstraat 16 Rosmalen centrum | 115 | A | € 649.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 658.200 | € -131.800 | |
| Luijbenstraat 40 Het Zand | 150 | C | € 895.000 |
+€ 42.000
3 stap(pen)
|
€ 937.000 | +€ 147.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Diepenstraat 15 De Vliert | 125 | 5 | B | € 595.000 | € 4.760 |
| Sweelinckplein 65 Zuid | 147 | 5 | F | € 825.000 | € 5.612 |
| Luijbenstraat 40 Het Zand | 150 | 4 | C | € 895.000 | € 5.967 |
| Brouwerijstraat 16 Rosmalen centrum | 115 | 3 | A | € 649.000 | € 5.643 |
| Aastraat 1 De Hofstad | 113 | 3 | G | € 628.000 | € 5.558 |
| Bordeslaan 322 Paleiskwartier | 113 | 3 | A | € 595.000 | € 5.265 |
| Holterveste 12 De Haverleij | 162 | 4 | A | € 750.000 | € 4.630 |
| Parcivalring 34 De Haverleij | 158 | 4 | A | € 495.000 | € 3.133 |
| Vughterstraat 303 Binnenstad centrum | 167 | 3 | B | € 797.000 | € 4.772 |
| Statenlaan 625 Paleiskwartier | 94 | 3 | A++ | € 660.000 | € 7.021 |
| Manis Krijgsmanhof 112 De Reit | 102 | 3 | A | € 469.000 | € 4.598 |
| Heerendonklaan 59 Deuteren | 98 | 3 | A | € 525.000 | € 5.357 |