house · resale
De Stripmaker 28
1336ZM Almere · Stripheldenbuurt Oost · wijk Stripheldenbuurt · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Almere met 52–97 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+13.3% t.o.v. mediaan van € 4.706/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 985 |
|---|---|
| Dichtheid | 2023 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 487.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00345204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Avontuur — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Het Kleine Avontuur — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.39 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zephyr — 0.64 km |
| OV-station | Station Oostvaarders — 1.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 750 per jaar (~€ 62/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.972 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~525 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~75 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caviastraat 12 Faunabuurt Noord | 85 | A | € 375.000 |
+€ 25.500
3 stap(pen)
|
€ 400.500 | +€ 500 | |
| Texelstraat 33 Eilandenbuurt Noord | 88 | A++ | € 385.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 395.560 | € -4.440 | |
| Terschellingstraat 71 Eilandenbuurt Noord | 92 | A+ | € 400.000 |
+€ 20.240
2 stap(pen)
|
€ 420.240 | +€ 20.240 | |
| Mantegnaplantsoen 16 Tussen de Vaarten Z.- Zuidoost | 85 | A | € 400.000 |
+€ 25.500
3 stap(pen)
|
€ 425.500 | +€ 25.500 | |
| Palingweg 78 Waterwijk Oost | 81 | C | € 325.000 |
+€ 40.500
5 stap(pen)
|
€ 365.500 | € -34.500 | |
| Arthur Tansleyweg 13 Oosterwold Zuid | 59 | A++++ | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 35.000 | |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | B | € 400.000 |
+€ 36.490
4 stap(pen)
|
€ 436.490 | +€ 36.490 | |
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | A++++ | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 65.000 | |
| Middenhof 3 Middenhof en Uithof | 75 | B | € 295.000 |
+€ 30.750
4 stap(pen)
|
€ 325.750 | € -74.250 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Palingweg 78 Waterwijk Oost | 81 | 3 | C | € 325.000 | € 4.012 |
| Middenhof 3 Middenhof en Uithof | 75 | 3 | B | € 295.000 | € 3.933 |
| Mantegnaplantsoen 16 Tussen de Vaarten Z.- Zuidoost | 85 | 3 | A | € 400.000 | € 4.706 |
| Caviastraat 12 Faunabuurt Noord | 85 | 4 | A | € 375.000 | € 4.412 |
| Texelstraat 33 Eilandenbuurt Noord | 88 | 4 | A++ | € 385.000 | € 4.375 |
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | 4 | A++++ | € 465.000 | € 5.345 |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Terschellingstraat 71 Eilandenbuurt Noord | 92 | 3 | A+ | € 400.000 | € 4.348 |
| Arthur Tansleyweg 13 Oosterwold Zuid | 59 | 2 | A++++ | € 435.000 | € 7.373 |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | 4 | A+ | € 485.000 | € 5.160 |
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 510.000 | € 5.426 |
| Elizabeth Anscombestraat 11 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 550.000 | € 5.851 |