Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 343 m² |
| Perceel | 425 m² |
| Kamers | 7 (6 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AB Wonen Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Lelystad
| Inwoners | 1.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 2668 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 473.000 deze listing +90% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09951112
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Tjotter — 0.68 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.95 km |
| Apotheek | Service Apotheek Warande — 0.94 km |
| OV-station | Station Centrum — 2.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.297 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 189.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 343 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.116 per jaar (~€ 343/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.640 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3087 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~686 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.
Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.
Alle vergelijkbare woningen (1)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hollandse Hout 262 Hollandse Hout (Villapark) | 281 | 6 | A | € 1.150.000 | € 4.093 |