Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 249 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | H&S Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Breda met 72–133 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+30.0% t.o.v. mediaan van € 4.293/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 11.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 3187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 498.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Griffioen — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Prinsenbeek — 0.51 km |
| Huisartsenpraktijk | Dependance Huisartsenpraktijk Prinsenbeek — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 0.98 km |
| Restaurant | 't Hert — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 123.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.060 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.917 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1751 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~618 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 412 per jaar en 412 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | B | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -10.000 | |
| Mastbosstraat 103 Princenhage | 133 | C | € 550.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 561.970 | € -13.030 | |
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | C | € 550.000 |
+€ 11.430
1 stap(pen)
|
€ 561.430 | € -13.570 | |
| Rakehof 27 Prinsenbeek | 131 | B | € 592.500 | +€ 0 | € 592.500 | +€ 17.500 | |
| van Duijvenvoordestraat 38 Ginneken | 96 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | C | € 545.000 |
+€ 5.625
1 stap(pen)
|
€ 550.625 | € -24.375 | |
| Polderstraat 30 Belcrum | 112 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -25.000 | |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | C | € 535.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 544.900 | € -30.100 | |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | C | € 500.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 510.440 | € -64.560 | |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | C | € 495.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 504.360 | € -70.640 | |
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | F | € 475.000 |
+€ 25.740
4 stap(pen)
|
€ 500.740 | € -74.260 | |
| Wilderen 132 Heusdenhout | 118 | C | € 490.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 500.620 | € -74.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | 5 | C | € 495.000 | € 4.760 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| van Duijvenvoordestraat 38 Ginneken | 96 | 4 | B | € 595.000 | € 6.198 |
| Blokmoeren 34 Kievitsloop | 106 | 4 | A | € 650.000 | € 6.132 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | 4 | C | € 535.000 | € 4.864 |
| Polderstraat 30 Belcrum | 112 | 6 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | 4 | F | € 475.000 | € 4.798 |
| Burgemeester Buijsenstraat 7 Blauwe Kei | 108 | 4 | B | € 695.000 | € 6.435 |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | 5 | B | € 425.000 | € 3.761 |