Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 204 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ditters - Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Ede met 88–165 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-20.9% t.o.v. mediaan van € 4.728/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Binnenhof
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Binnenhof 12 | 212 | A | € 785.000 | € 3.703 |
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 5946 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 357.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280307
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Caleidoscoop — 0.51 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.69 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Veldhuizen — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 2.84 km |
| OV-station | Ede Centrum — 2.28 km |
| Restaurant | Mr. Sushi — 0.7 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.032 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.437 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1651 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~508 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eikenlaan 34 Stationsbuurt | 92 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -6.000 | |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | A | € 457.500 | +€ 0 | € 457.500 | € -17.500 | |
| Artemislaan 3 Klaphek | 129 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Jan Vermeerstraat 86 Elskamp | 96 | B | € 440.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 450.560 | € -24.440 | |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 | |
| Groevenbeek 17 De Velden en Beken | 120 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -36.000 | |
| Koelhorst 55 De Horsten | 123 | C | € 410.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 434.600 | € -40.400 | |
| Twijnstraat 17 Reehorst | 104 | B | € 419.500 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 430.940 | € -44.060 | |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | D | € 495.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 519.840 | +€ 44.840 | |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 50.000 | |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Artemislaan 3 Klaphek | 129 | 5 | A | € 495.000 | € 3.837 |
| Koelhorst 55 De Horsten | 123 | 5 | C | € 410.000 | € 3.333 |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | 5 | C | € 514.500 | € 4.474 |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | 5 | A | € 575.000 | € 4.492 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Groevenbeek 17 De Velden en Beken | 120 | 6 | A | € 439.000 | € 3.658 |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | 4 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Nettelhorst 78 De Horsten | 127 | 6 | A | € 395.000 | € 3.110 |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | 6 | E | € 500.000 | € 4.310 |
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | 4 | A+++ | € 525.000 | € 4.487 |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | 6 | A | € 565.000 | € 4.280 |