Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 353 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Wieb Zandberg (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Heerenveen met 95–178 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-1.5% t.o.v. mediaan van € 3.519/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heerenveen
| Inwoners | 975 |
|---|---|
| Dichtheid | 124 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 514.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00740902
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ds. Hasperschool — 0.7 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Poiesz — 1.21 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Akkrum — 1.11 km |
| OV-station | Akkrum — 1.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hotel Restaurant Goerres — 0.96 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.918 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.428 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1507 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~411 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Heerenveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kleasterwei 5 Akkrum | 163 | G | € 395.000 |
+€ 78.240
7 stap(pen)
|
€ 473.240 | € -1.760 | |
| Stadhouderlaan 49 Skoatterwald | 135 | A | € 475.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 485.800 | +€ 10.800 | |
| Henriëtte Roland Holstweg 37 Skoatterwald | 147 | A | € 489.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 500.760 | +€ 25.760 | |
| de Bakker 1 Nieuwehorne | 121 | C | € 489.000 |
+€ 33.880
3 stap(pen)
|
€ 522.880 | +€ 47.880 | |
| Dorpsstraat 12 Haskerdijken | 107 | C | € 395.000 |
+€ 29.960
3 stap(pen)
|
€ 424.960 | € -50.040 | |
| het Meer 127 Het meer | 105 | C | € 395.000 |
+€ 29.400
3 stap(pen)
|
€ 424.400 | € -50.600 | |
| Schoterlandseweg 87 Hoornsterzwaag | 113 | C | € 499.500 |
+€ 31.640
3 stap(pen)
|
€ 531.140 | +€ 56.140 | |
| van Lidtstraat 43 Midden | 112 | B | € 395.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 416.280 | € -58.720 | |
| Ratelaar 34 De Greiden | 137 | C | € 375.000 |
+€ 38.360
3 stap(pen)
|
€ 413.360 | € -61.640 | |
| Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers | 115 | C | € 375.000 |
+€ 32.200
3 stap(pen)
|
€ 407.200 | € -67.800 | |
| Sitadel 22 Akkrum | 111 | C | € 375.000 |
+€ 31.080
3 stap(pen)
|
€ 406.080 | € -68.920 | |
| Marktweg 67 Oudeschoot | 97 | E | € 365.000 |
+€ 39.770
5 stap(pen)
|
€ 404.770 | € -70.230 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stadhouderlaan 49 Skoatterwald | 135 | 5 | A | € 475.000 | € 3.519 |
| Henriëtte Roland Holstweg 37 Skoatterwald | 147 | 5 | A | € 489.000 | € 3.327 |
| Ratelaar 34 De Greiden | 137 | 5 | C | € 375.000 | € 2.737 |
| de Kampen 2 Tjalleberd | 130 | 6 | B | € 525.000 | € 4.038 |
| de Bakker 1 Nieuwehorne | 121 | 4 | C | € 489.000 | € 4.041 |
| Burgemeester Falkenaweg 106 Midden | 150 | 6 | A | € 550.000 | € 3.667 |
| Surinamesingel 25 Midden | 149 | 6 | A | € 369.000 | € 2.477 |
| Schoterlandseweg 87 Hoornsterzwaag | 113 | 5 | C | € 499.500 | € 4.420 |
| Meineszstraat 37 Midden | 123 | 4 | A | € 595.000 | € 4.837 |
| Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers | 115 | 5 | C | € 375.000 | € 3.261 |
| van Lidtstraat 43 Midden | 112 | 5 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Zwette 70 De Greiden | 113 | 5 | B | € 345.000 | € 3.053 |