apartment · resale
Nunspeetlaan 68
2573HJ Den Haag · Oostbroek-Noord · wijk Wijk 31 Rustenburg en Oostbroek · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 140 apartments in Den Haag met 54–101 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Nunspeetlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Nunspeetlaan 193 | 74 | C | € 315.000 | € 4.257 |
| Nunspeetlaan 293 | 96 | D | € 350.000 | € 3.646 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 20345 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 260.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183131
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pleysier College Westerbeek — 0.22 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.17 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Groszek Supermarkt — 0.22 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuiderpark Apotheek — 0.23 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk 298 — 0.15 km · 32 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.44 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tian Tian — 0.2 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.894 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 375.500 | +€ 500 | |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | € -500 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 376.730 | +€ 1.730 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 371.600 | € -3.400 | |
| Koningin Marialaan 100 Bezuidenhout-Midden | 69 | D | € 350.000 |
+€ 18.630
3 stap(pen)
|
€ 368.630 | € -6.370 | |
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | B | € 375.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 383.360 | +€ 8.360 | |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | C | € 350.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 365.400 | € -9.600 | |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | F | € 335.000 |
+€ 29.970
5 stap(pen)
|
€ 364.970 | € -10.030 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | 4 | B | € 385.000 | € 5.000 |
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | 4 | B | € 375.000 | € 4.934 |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | 4 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | 4 | C | € 415.000 | € 5.188 |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | 4 | A | € 365.000 | € 4.398 |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | 4 | A | € 395.000 | € 4.759 |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | 4 | A | € 375.000 | € 4.464 |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | 4 | C | € 425.000 | € 5.247 |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | 4 | E | € 325.000 | € 4.333 |