Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 298 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOS Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Apeldoorn met 90–167 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+9.1% t.o.v. mediaan van € 4.260/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 6.380 |
|---|---|
| Dichtheid | 2677 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 317.000 deze listing +89% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000206
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Spitsbergen — 0.17 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Kleine Beer/BSO de Hobbit — 0.34 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Orden — 0.06 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Berg en Bos — 1.1 km |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 1.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn — 2.74 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.862 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 129.239 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.580 per jaar (~€ 215/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.077 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2193 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~774 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 516 per jaar en 516 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Herderweg 10 Driehuizen | 100 | G | € 569.500 |
+€ 29.000
5 stap(pen)
|
€ 598.500 | € -1.000 | |
| 1e Wormenseweg 161 Staatsliedenkwartier | 103 | C | € 569.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 578.270 | € -21.230 | |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -24.500 | |
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -24.500 | |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.500 | |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | € -30.500 | |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | C | € 625.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 635.350 | +€ 35.850 | |
| Asselsestraat 293 Driehuizen | 103 | C | € 549.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 558.270 | € -41.230 | |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | B | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | +€ 49.500 | |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | A | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -50.000 | |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | A+++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -50.000 | |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | B | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | 5 | A+++ | € 549.500 | € 4.467 |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | 5 | B | € 649.000 | € 5.364 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | 5 | E | € 699.000 | € 5.102 |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | 5 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | 5 | C | € 625.000 | € 5.435 |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.893 |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | 6 | B | € 549.500 | € 4.040 |