Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 93 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Linger OG Makelaars en Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Amsterdam met 75–140 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-1.6% t.o.v. mediaan van € 5.625/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 6869 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 568.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NA04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bonkelaar — 0.33 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.19 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Tuindorp Oostzaan — 1.36 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Meteorensingel — 1.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.81 km |
| OV-station | Molenwijk — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cometa — 0.95 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.855 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.728 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.999 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1404 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 367 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lange Vonder 70 Twiske-West | 107 | B | € 585.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 596.770 | € -1.230 | |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | C | € 575.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 593.600 | € -4.400 | |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | C | € 595.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 616.600 | +€ 18.600 | |
| Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 125 | A | € 619.000 | +€ 0 | € 619.000 | +€ 21.000 | |
| Ethekwini 22 E-buurt | 125 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -23.000 | |
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -23.000 | |
| Enkhuizerplein 13 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | D | € 600.000 |
+€ 22.140
3 stap(pen)
|
€ 622.140 | +€ 24.140 | |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | C | € 550.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 573.600 | € -24.400 | |
| Amerbos 401 Buikslotermeer-Noord | 124 | C | € 600.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 624.800 | +€ 26.800 | |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | C | € 619.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 639.800 | +€ 41.800 | |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | C | € 535.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 555.200 | € -42.800 | |
| Latherusstraat 104 Bloemenbuurt-Zuid | 80 | C | € 625.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 641.000 | +€ 43.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | 5 | C | € 535.000 | € 5.297 |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | 5 | B | € 525.000 | € 5.198 |
| Wethouder De Vriesplantsoen 64 Gein 4 | 104 | 5 | B | € 489.000 | € 4.702 |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | 4 | C | € 595.000 | € 5.509 |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | 5 | C | € 550.000 | € 4.661 |
| Lange Vonder 70 Twiske-West | 107 | 4 | B | € 585.000 | € 5.467 |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | 4 | C | € 619.000 | € 5.952 |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | 4 | A | € 550.000 | € 5.340 |
| Maria Snelplantsoen 64 Gein 3 | 100 | 5 | B | € 485.000 | € 4.850 |
| Duinluststraat 34 Werengouw-Midden | 101 | 4 | A | € 650.000 | € 6.436 |
| Wethouder In 't Veldstraat 179 Gein 4 | 100 | 5 | B | € 470.000 | € 4.700 |
| Herensingel 51 Herensingelkwartier | 100 | 4 | C | € 650.000 | € 6.500 |