Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 270 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pikeur Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Lochem met 87–162 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+3.9% t.o.v. mediaan van € 3.966/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lochem
| Inwoners | 1.300 |
|---|---|
| Dichtheid | 2299 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 485.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02620006
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bartimeus — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Eigen-Wijs — 0.52 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.7 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.01 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk het Oude Postkantoor — 1.03 km |
| OV-station | Lochem — 1.9 km |
| Restaurant | 'T Trefpunt — 0.88 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.459 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.626 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 437 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lochem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Overveldweg 3 Verspreide huizen Harfsen | 135 | C | € 475.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 502.000 | € -13.000 | |
| Holterweg 26 Laren | 109 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -40.000 | |
| Bosweg 14 Barchem | 148 | B | € 540.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 556.280 | +€ 41.280 | |
| Dr. ten Bokkel Huininkweg 22 Lochem-Oost | 143 | B | € 550.000 |
+€ 15.730
1 stap(pen)
|
€ 565.730 | +€ 50.730 | |
| 't Ei 5 Vesting | 126 | E | € 384.000 |
+€ 41.580
4 stap(pen)
|
€ 425.580 | € -89.420 | |
| Banninksweg 10 Laren | 145 | D | € 575.000 |
+€ 39.150
3 stap(pen)
|
€ 614.150 | +€ 99.150 | |
| Hungerinkpad 3 Eefde | 102 | G | € 575.000 |
+€ 40.800
6 stap(pen)
|
€ 615.800 | +€ 100.800 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 't Ei 5 Vesting | 126 | 5 | E | € 384.000 | € 3.048 |
| Holterweg 26 Laren | 109 | 5 | A | € 475.000 | € 4.358 |
| Overveldweg 3 Verspreide huizen Harfsen | 135 | 4 | C | € 475.000 | € 3.519 |
| Dr. ten Bokkel Huininkweg 22 Lochem-Oost | 143 | 5 | B | € 550.000 | € 3.846 |
| Banninksweg 10 Laren | 145 | 5 | D | € 575.000 | € 3.966 |
| Albert Hahnweg 229 Lochem-West | 137 | 4 | A | € 635.000 | € 4.635 |
| Bosweg 14 Barchem | 148 | 6 | B | € 540.000 | € 3.649 |
| Hungerinkpad 3 Eefde | 102 | 6 | G | € 575.000 | € 5.637 |
| Dr. Cartier van Disselweg 5 Lochem-Zuid | 133 | 5 | B | € 750.000 | € 5.639 |
| Sporkehout 38 Harfsen | 95 | 4 | C | € 375.000 | € 3.947 |
| Kempstraat 2 Verspreide huizen Verwolde | 131 | 6 | G | € 795.000 | € 6.069 |