apartment · resale
Cleveringahof 69
3052PV Rotterdam · Schiebroek · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 149 apartments in Rotterdam met 68–127 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-30.1% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 17.065 |
|---|---|
| Dichtheid | 3537 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990660
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Isra — 0.2 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Ritme — 0.79 km |
| Supermarkt | PLUS Tom Vlig — 0.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kostense — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Schiebroek — 0.37 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.93 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Meijersplein / Airport — 0.71 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pizzabakkers — 0.17 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.683 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1274 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~392 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 331 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | D | € 295.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 321.190 | € -3.810 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | +€ 4.000 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 31.450
5 stap(pen)
|
€ 331.450 | +€ 6.450 | |
| Wolphaertsbocht 321 Tarwewijk | 111 | E | € 279.000 |
+€ 36.630
4 stap(pen)
|
€ 315.630 | € -9.370 | |
| Lange Hilleweg 214 Bloemhof | 114 | B | € 325.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 337.540 | +€ 12.540 | |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | C | € 319.500 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 338.100 | +€ 13.100 | |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | B | € 300.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 311.330 | € -13.670 | |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | B | € 299.500 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 309.620 | € -15.380 | |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 304.130 | € -20.870 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 24.000 | |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | E | € 325.000 |
+€ 27.060
4 stap(pen)
|
€ 352.060 | +€ 27.060 | |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | A | € 355.000 | +€ 0 | € 355.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | 4 | D | € 335.000 | € 3.384 |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | 4 | C | € 349.500 | € 3.495 |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | 4 | D | € 295.000 | € 3.041 |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | 4 | B | € 300.000 | € 2.913 |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | 4 | A | € 355.000 | € 3.817 |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | 4 | B | € 299.500 | € 3.255 |
| Voermanweg 386 Oosterflank | 91 | 4 | A | € 365.000 | € 4.011 |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | 4 | D | € 265.000 | € 2.849 |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | 3 | C | € 319.500 | € 3.435 |
| Aalscholverstraat 67 Oud Charlois | 94 | 4 | B | € 399.500 | € 4.250 |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | 4 | F | € 300.000 | € 3.529 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 90 | 4 | A | € 399.000 | € 4.433 |