Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 217 m² |
| Perceel | 430 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HEIKO GORTER MAKELAARS BV (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Utrechtse Heuvelrug met 151–282 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-2.3% t.o.v. mediaan van € 5.592/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrechtse Heuvelrug
| Inwoners | 1.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 1043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing +158% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15810003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | NXT Doorn — 0.74 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Doornse apotheek — 0.53 km |
| Restaurant | Parkhuys Rosarium — 0.2 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.657 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 255.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 217 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.472 per jaar (~€ 289/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.946 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2821 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~868 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, halfvrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 766 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrechtse Heuvelrug
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bosstraat 21 Driebergen-Centrum | 181 | C | € 1.150.000 |
+€ 36.200
2 stap(pen)
|
€ 1.186.200 | +€ 1.200 | |
| Johannes de Heerlaan 2 Driebergen-Zuidwest | 195 | A | € 1.195.000 | +€ 0 | € 1.195.000 | +€ 10.000 | |
| Jacob van Gaesbeeklaan 11 Driebergen-Noord | 186 | C | € 1.125.000 |
+€ 37.200
2 stap(pen)
|
€ 1.162.200 | € -22.800 | |
| Poortse Bos 14 Maarn-Dorp | 168 | D | € 1.235.000 |
+€ 45.360
3 stap(pen)
|
€ 1.280.360 | +€ 95.360 | |
| van Beuningenlaan 11 Maarsbergen-Dorp | 228 | B | € 1.275.000 |
+€ 25.080
1 stap(pen)
|
€ 1.300.080 | +€ 115.080 | |
| Peisenlaan 10 Leersum-Dorp | 181 | A | € 1.050.000 | +€ 0 | € 1.050.000 | € -135.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Beuningenlaan 11 Maarsbergen-Dorp | 228 | 7 | B | € 1.275.000 | € 5.592 |
| Johannes de Heerlaan 2 Driebergen-Zuidwest | 195 | 6 | A | € 1.195.000 | € 6.128 |
| Jacob van Gaesbeeklaan 11 Driebergen-Noord | 186 | 7 | C | € 1.125.000 | € 6.048 |
| Bosstraat 21 Driebergen-Centrum | 181 | 7 | C | € 1.150.000 | € 6.354 |
| Peisenlaan 10 Leersum-Dorp | 181 | 7 | A | € 1.050.000 | € 5.801 |
| Poortse Bos 14 Maarn-Dorp | 168 | 7 | D | € 1.235.000 | € 7.351 |
| Dwarsweg 71 Overberg | 256 | 7 | A | € 1.595.000 | € 6.230 |
| Prins Hendrikweg 12 Doorn-Centrum | 170 | 7 | E | € 770.000 | € 4.529 |
| Tabakslaan 10 Amerongen-Dorp | 171 | 7 | D | € 725.000 | € 4.240 |
| de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost | 157 | 6 | C | € 750.000 | € 4.777 |
| De Oude Kolk 8 Leersum-Dorp | 164 | 8 | C | € 529.000 | € 3.226 |