Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 61 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Voorberg NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 95 apartments in Rotterdam met 42–79 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+7.5% t.o.v. mediaan van € 5.338/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 4.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 10989 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 347.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990515
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zadkine — 0.34 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.27 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.52 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Centraal — 0.68 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Angelo Betti — 0.2 km · 71 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 61 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.220 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.773 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1037 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 244 per jaar en 244 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1902 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 220 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 2.700
1 stap(pen)
|
€ 352.700 | +€ 2.700 | |
| Noorderhavenkade 161 Blijdorp | 54 | C | € 350.000 |
+€ 4.860
1 stap(pen)
|
€ 354.860 | +€ 4.860 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 355.400 | +€ 5.400 | |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 |
+€ 5.580
1 stap(pen)
|
€ 355.580 | +€ 5.580 | |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 12.760
3 stap(pen)
|
€ 341.760 | € -8.240 | |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | +€ 9.000 | |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | D | € 350.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 359.600 | +€ 9.600 | |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | D | € 350.000 |
+€ 10.560
2 stap(pen)
|
€ 360.560 | +€ 10.560 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 10.720
2 stap(pen)
|
€ 360.720 | +€ 10.720 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 10.240
2 stap(pen)
|
€ 335.240 | € -14.760 | |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | 3 | C | € 350.000 | € 5.645 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | 3 | D | € 385.000 | € 6.210 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | 3 | E | € 329.000 | € 5.672 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | 3 | A | € 385.000 | € 6.016 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | 3 | A | € 395.000 | € 6.270 |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | 3 | A+ | € 325.000 | € 5.000 |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | 3 | C | € 298.000 | € 4.806 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |