Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 129 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Binnen Makelaars & Taxateurs | NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Deventer met 101–188 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-17.2% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 2.015 |
|---|---|
| Dichtheid | 4203 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 401.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500904
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | kbs De Vijf-er — 0.25 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sam&billy — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Vijfhoek — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Colmschate — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.03 km |
| OV-station | Deventer Colmschate — 1.37 km |
| Restaurant | I Love Sushi — 0.3 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.413 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1885 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~580 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 515 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noorderenk 57 Dorp Bathmen | 150 | B | € 450.000 |
+€ 16.500
1 stap(pen)
|
€ 466.500 | +€ 1.500 | |
| Swaefkenstraat 65 Rollecatekwartier | 119 | F | € 435.000 |
+€ 44.030
5 stap(pen)
|
€ 479.030 | +€ 14.030 | |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| G.I. Brucestraat 44 Burgemeestersbuurt | 130 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Jacobus Reviusstraat 18 Zwolseweg | 105 | C | € 480.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 501.000 | +€ 36.000 | |
| Holtkampstraat 18 Noorderplein | 107 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -40.000 | |
| Klinkenbeltsweg 5 Rode Dorp | 132 | A | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | € -45.000 | |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | B | € 495.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 511.830 | +€ 46.830 | |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | C | € 500.000 |
+€ 29.200
2 stap(pen)
|
€ 529.200 | +€ 64.200 | |
| Waterjuffer 70 Blauwenoord | 102 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -70.000 | |
| Koperwiek 35 Groot Douwel | 103 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | 5 | C | € 500.000 | € 3.425 |
| Noorderenk 57 Dorp Bathmen | 150 | 6 | B | € 450.000 | € 3.000 |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 575.000 | € 3.966 |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | 4 | B | € 495.000 | € 3.235 |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | 5 | A | € 575.000 | € 4.197 |
| Klinkenbeltsweg 5 Rode Dorp | 132 | 6 | A | € 420.000 | € 3.182 |
| G.I. Brucestraat 44 Burgemeestersbuurt | 130 | 6 | A++ | € 450.000 | € 3.462 |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | 4 | A | € 495.000 | € 3.808 |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.167 |
| Swaefkenstraat 65 Rollecatekwartier | 119 | 5 | F | € 435.000 | € 3.655 |
| Vegerinkskamp 44 Dorp Bathmen | 153 | 6 | B | € 615.000 | € 4.020 |