Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 289 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ANTON Makelaardij (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Lelystad met 75–140 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+14.2% t.o.v. mediaan van € 3.402/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lelystad
| Inwoners | 1.650 |
|---|---|
| Dichtheid | 7018 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 280.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09950315
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Driemaster — 0.16 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.52 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.55 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Centrale Huisartsenpost — 0.88 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Centrum — 1.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sher-E-Punjab — 0.84 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.003 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.109 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.183 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1836 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 432 per jaar en 432 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Tentdak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en elektrische verwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 421 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Veste 12 8 De Veste | 119 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -4.500 | |
| Zoom 17 41 Zoom | 110 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 5.500 | |
| Punter 20 15 Punter | 117 | C | € 400.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 410.530 | € -8.970 | |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | C | € 399.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 410.520 | € -8.980 | |
| De Veste 12 112 De Veste | 119 | A | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | € -9.500 | |
| Zilverschoonlaan 261 Flora Midden | 118 | A++ | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 15.500 | |
| Archipel 17 43 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 139 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -19.500 | |
| Botter 33 41 Botter West | 132 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -20.500 | |
| Zevenwouden 22 Landstrekenwijk Oost | 138 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | +€ 50.000 | |
| Lagune 96 Atol | 110 | D | € 350.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 367.600 | € -51.900 | |
| Kamp 16 42 Kamp | 116 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -54.500 | |
| Koraalrif 1 Damrif, Kustrif, Gors, Zandbank | 129 | C | € 350.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 361.610 | € -57.890 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oostzeestraat 133 Zeeenbuurt | 108 | 6 | A | € 345.000 | € 3.194 |
| Zoom 17 41 Zoom | 110 | 5 | A | € 425.000 | € 3.864 |
| Lagune 96 Atol | 110 | 5 | D | € 350.000 | € 3.182 |
| Punter 20 15 Punter | 117 | 5 | C | € 400.000 | € 3.419 |
| Zilverschoonlaan 261 Flora Midden | 118 | 5 | A++ | € 435.000 | € 3.686 |
| Kamp 16 42 Kamp | 116 | 5 | A | € 365.000 | € 3.147 |
| De Veste 12 8 De Veste | 119 | 5 | A | € 415.000 | € 3.487 |
| De Veste 12 112 De Veste | 119 | 5 | A | € 410.000 | € 3.445 |
| Neckarstraat 32 Rivierenbuurt | 118 | 7 | A | € 350.000 | € 2.966 |
| Wold 15 30 Wold | 118 | 5 | A | € 340.000 | € 2.881 |
| Punter 24 21 Punter | 117 | 5 | B | € 300.000 | € 2.564 |
| Koraalrif 1 Damrif, Kustrif, Gors, Zandbank | 129 | 6 | C | € 350.000 | € 2.713 |