databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Rodenburgstraat 50

3043TV Rotterdam · Overschie · wijk Overschie · Rotterdam

€ 450.000
€ 5.233 / m²
86 4kamers A
Foto 1 van Rodenburgstraat 50 Foto 2 van Rodenburgstraat 50 Foto 3 van Rodenburgstraat 50 Foto 4 van Rodenburgstraat 50 Foto 5 van Rodenburgstraat 50 Foto 6 van Rodenburgstraat 50 Foto 7 van Rodenburgstraat 50 Foto 8 van Rodenburgstraat 50 Foto 9 van Rodenburgstraat 50 Foto 10 van Rodenburgstraat 50 Foto 11 van Rodenburgstraat 50 Foto 12 van Rodenburgstraat 50

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.86 m²
Perceel118 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Rotterdam met 60–111 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+14.9% t.o.v. mediaan van € 4.553/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners6.685
Dichtheid4521 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 375.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt35%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt1.0 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05990456 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Regenboog (obs) — 0.2 km · 10 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Dirk — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheker Overschie — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Esghir — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Franciscus Gasthuis — 2.56 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Schiedam Centrum — 2.35 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant New Yangtse Kiang — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 95.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.376 per jaar (~€ 115/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.263 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1118 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~344 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2002
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelHr (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud320 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Jean Monnetstraat 65 Prinsenland 91 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Marijkeplein 11 Rozenburg 110 C € 450.000 +€ 17.050
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.950 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 467.050 +€ 17.050
Overhandstraat 5 Pernis 95 B € 420.000 +€ 10.450
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 430.450 € -19.550
Rietkerkweg 69 Prinsenland 98 C € 450.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 469.600 +€ 19.600
Joostingstraat 12 Feijenoord 89 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000
Marseillehof 1 Oosterflank 104 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000
Ben Websterstraat 78 Zevenkamp 103 B € 469.000 +€ 11.330
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.330 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 480.330 +€ 30.330
Hovendaal 20 Vreewijk 70 C € 399.500 +€ 14.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.300 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.700 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 413.500 € -36.500
Waterwerk 21 De Esch 106 C € 475.000 +€ 16.430
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.770 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.660 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 491.430 +€ 41.430
Stuurboord 6 Rozenburg 102 B € 397.000 +€ 11.220
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 408.220 € -41.780
Waterwerk 80 De Esch 97 C € 480.000 +€ 15.035
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.365 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.670 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 495.035 +€ 45.035
Paul Whitemansingel 64 Zevenkamp 100 A € 499.000 +€ 0 € 499.000 +€ 49.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Joostingstraat 12 Feijenoord 89 4 A € 425.000 € 4.775
Overhandstraat 5 Pernis 95 4 B € 420.000 € 4.421
Jean Monnetstraat 65 Prinsenland 91 5 A € 450.000 € 4.945
Langegeer 24 Vreewijk 95 4 A € 400.000 € 4.211
Zestienhovensekade 145 Overschie 90 5 C € 495.000 € 5.500
Waterwerk 80 De Esch 97 4 C € 480.000 € 4.948
Zestienhovensekade 298 Overschie 93 5 D € 499.000 € 5.366
Paul Whitemansingel 64 Zevenkamp 100 4 A € 499.000 € 4.990
Rietkerkweg 69 Prinsenland 98 5 C € 450.000 € 4.592
Toscalaan 790 Hoogvliet Noord 96 4 C € 315.000 € 3.281
Beemd 52 Hoogvliet Noord 90 5 D € 309.000 € 3.433
Hovendaal 20 Vreewijk 70 3 C € 399.500 € 5.707