apartment · resale
Jacques Veltmanstraat 62
1065EM Amsterdam · Jacques Veltmanbuurt · wijk Slotervaart-Zuid · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 57 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Van der Linden Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 198 apartments in Amsterdam met 39–74 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-19.9% t.o.v. mediaan van € 8.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Jacques Veltmanstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Jacques Veltmanstraat 165 | 86 | A | € 535.000 | € 6.221 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.745 |
|---|---|
| Dichtheid | 12705 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 391.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 79% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FN02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Calvijn College — 0.19 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR — 0.37 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Slotervaart apotheek — 0.5 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Amsterdam West — 0.73 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Suvarnadhum — 0.37 km · 20 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 57 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.425 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.005 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1254 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~513 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 513 per jaar en 513 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1956 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18 A (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 190 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 Steigereiland-Zuid | 56 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid | 49 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Blancefloorstraat 13 Erasmusparkbuurt-West | 55 | G | € 395.000 |
+€ 11.000
4 stap(pen)
|
€ 406.000 | +€ 11.000 | |
| Gulden Winckelplantsoen 14 Bosleeuw | 60 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost | 53 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Berthold Brechtstraat 807 Venserpolder-West | 60 | D | € 359.000 |
+€ 4.200
1 stap(pen)
|
€ 363.200 | € -31.800 | |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 53 | D | € 425.000 |
+€ 3.710
1 stap(pen)
|
€ 428.710 | +€ 33.710 | |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 54 | D | € 425.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 428.780 | +€ 33.780 | |
| Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest | 56 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 40.000 | |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 40.000 | |
| Bos en Lommerweg 97 Landlust-Noord | 52 | F | € 430.000 |
+€ 8.840
3 stap(pen)
|
€ 438.840 | +€ 43.840 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Blancefloorstraat 13 Erasmusparkbuurt-West | 55 | 3 | G | € 395.000 | € 7.182 |
| Gulden Winckelplantsoen 14 Bosleeuw | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 54 | 3 | D | € 425.000 | € 7.870 |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | 3 | C | € 450.000 | € 8.036 |
| Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt | 54 | 3 | E | € 435.000 | € 8.056 |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | 3 | D | € 450.000 | € 8.182 |
| Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost | 53 | 3 | A | € 425.000 | € 8.019 |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 53 | 3 | D | € 425.000 | € 8.019 |
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | 3 | G | € 450.000 | € 8.333 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 Steigereiland-Zuid | 56 | 2 | A+ | € 395.000 | € 7.054 |
| Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West | 56 | 3 | C | € 475.000 | € 8.482 |