databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Latijnzeil 58

1319EN Almere · Noorderplassen W.-West · wijk Noorderplassen · Almere

€ 615.000
€ 4.695 / m²
131 4kamers A++
Foto 1 van Latijnzeil 58 Foto 2 van Latijnzeil 58 Foto 3 van Latijnzeil 58 Foto 4 van Latijnzeil 58 Foto 5 van Latijnzeil 58 Foto 6 van Latijnzeil 58 Foto 7 van Latijnzeil 58 Foto 8 van Latijnzeil 58 Foto 9 van Latijnzeil 58 Foto 10 van Latijnzeil 58 Foto 11 van Latijnzeil 58 Foto 12 van Latijnzeil 58

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.131 m²
Perceel130 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 83 houses in Almere met 91–170 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+14.4% t.o.v. mediaan van € 4.104/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Almere

Inwoners1.625
Dichtheid2428 per km²
Gem. huishoudensgrootte3.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 637.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt4%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00343105 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf 't Schippertje — 0.63 km
Supermarkt Vomar — 0.77 km
Ziekenhuis Flevoziekenhuis — 4.51 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.936 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 127.174 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.572 per jaar (~€ 131/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.067 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1179 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~262 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2015
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A2
Inhoud476 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Almere

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Nobellaan 184 Nobelhorst Oost 145 A+++ € 600.000 +€ 0 € 600.000 € -15.000
Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord 123 A € 610.000 +€ 22.140
2 stap(pen)
  • A→A+: € 9.840 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 632.140 +€ 17.140
Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost 133 B € 595.000 +€ 38.570
3 stap(pen)
  • B→A: € 14.630 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.640 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 13.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 633.570 +€ 18.570
Mauritiusstraat 1 Eilandenbuurt Oost 134 A € 550.000 +€ 24.120
2 stap(pen)
  • A→A+: € 10.720 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 13.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 574.120 € -40.880
Otto Sternstraat 16 Nobelhorst West 113 A € 535.000 +€ 20.340
2 stap(pen)
  • A→A+: € 9.040 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 555.340 € -59.660
Hermesstraat 19 Homeruskwartier Midden 153 A € 650.000 +€ 27.540
2 stap(pen)
  • A→A+: € 12.240 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 15.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 677.540 +€ 62.540
Hendrik Werkmanstraat 95 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost 146 A € 525.000 +€ 26.280
2 stap(pen)
  • A→A+: € 11.680 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 14.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 551.280 € -63.720
Topzeil 18 Noorderplassen W.-West 137 A € 525.000 +€ 24.660
2 stap(pen)
  • A→A+: € 10.960 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 13.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 549.660 € -65.340
Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost 130 A € 525.000 +€ 23.400
2 stap(pen)
  • A→A+: € 10.400 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 13.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 548.400 € -66.600
Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West 132 A € 495.000 +€ 23.760
2 stap(pen)
  • A→A+: € 10.560 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 13.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 518.760 € -96.240
Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden 110 B € 485.000 +€ 31.900
3 stap(pen)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.800 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 516.900 € -98.100
Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid 134 A+ € 700.000 +€ 13.400
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 13.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 713.400 +€ 98.400

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost 133 5 B € 595.000 € 4.474
Mauritiusstraat 1 Eilandenbuurt Oost 134 3 A € 550.000 € 4.104
Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord 123 5 A € 610.000 € 4.959
Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid 134 5 A+ € 700.000 € 5.224
Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost 130 5 A € 525.000 € 4.038
Sterduinstraat 115 Duin Noord 143 4 A € 729.000 € 5.098
Topzeil 18 Noorderplassen W.-West 137 5 A € 525.000 € 3.832
Vleugelnootsingel 30 Parkwijk Noordwest 122 4 A € 470.000 € 3.852
Ravelplantsoen 82 Muziekwijk Z.-Oost 119 4 A € 485.000 € 4.076
Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West 132 5 A € 495.000 € 3.750
Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden 125 4 B € 450.000 € 3.600
Meindert Hobbemastraat 176 Tussen de Vaarten N.- Oost 129 5 A € 489.000 € 3.791