apartment · resale
Charlotte van Pallandtlaan 20
1328BG Almere · Tussen de Vaarten Z.- Noordwest · wijk Tussen de Vaarten Zuid · Almere
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De 4 Linden Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 apartments in Almere met 81–150 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-17.7% t.o.v. mediaan van € 4.345/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 835 |
|---|---|
| Dichtheid | 4078 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 410.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00342401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Optimist — 0.33 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.75 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Parkwijk — 0.78 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Parkwijk — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 2.26 km |
| OV-station | Almere Parkwijk — 0.74 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Oranje — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.624 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.116 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1276 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 400 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Havenzicht 39 Centrum Haven Zuid | 99 | A | € 400.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 407.920 | € -7.080 | |
| Fellinilaan 262 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 95 | A | € 400.000 |
+€ 7.600
1 stap(pen)
|
€ 407.600 | € -7.400 | |
| Schoutstraat 13 Centrum Stad West | 99 | A | € 399.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 406.920 | € -8.080 | |
| Marga Klompéhof 54 Centrum Stad Noord | 85 | B | € 385.000 |
+€ 16.150
2 stap(pen)
|
€ 401.150 | € -13.850 | |
| Schoutstraat 60 Centrum Stad West | 92 | A | € 375.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 382.360 | € -32.640 | |
| Sieradenweg 29 Sieradenbuurt (brt) | 86 | A | € 375.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 381.880 | € -33.120 | |
| Basilicumweg 165 Kruidenwijk Midden-oost | 84 | B | € 365.000 |
+€ 15.960
2 stap(pen)
|
€ 380.960 | € -34.040 | |
| Jacques Lebrunstraat 4 Olympiakwartier West (brt) | 95 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 35.000 | |
| Messiaenplantsoen 31 Muziekwijk Z.-West | 93 | A | € 369.500 |
+€ 7.440
1 stap(pen)
|
€ 376.940 | € -38.060 | |
| Azorenweg 11 Eilandenbuurt West | 86 | A | € 370.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 376.880 | € -38.120 | |
| Agamemnonsingel 12 Homeruskwartier Midden | 86 | A | € 450.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 456.880 | +€ 41.880 | |
| Renoirstraat 58 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 95 | A+ | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Isla Margaritastraat 87 Eilandenbuurt Oost | 112 | 3 | A | € 485.000 | € 4.330 |
| Denemarkenstraat 14 Europakwartier W.-Noord | 102 | 3 | A | € 455.000 | € 4.461 |
| Boelijn 175 Noorderplassen W.-Oost | 112 | 4 | A | € 495.000 | € 4.420 |
| Havenzicht 39 Centrum Haven Zuid | 99 | 3 | A | € 400.000 | € 4.040 |
| Schoutstraat 13 Centrum Stad West | 99 | 3 | A | € 399.000 | € 4.030 |
| Thorstraat 9 Homeruskwartier Zuid | 99 | 3 | A | € 495.000 | € 5.000 |
| Fellinilaan 262 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 95 | 3 | A | € 400.000 | € 4.211 |
| Jacques Lebrunstraat 4 Olympiakwartier West (brt) | 95 | 3 | A+ | € 450.000 | € 4.737 |
| Louis Davidsstraat 250 Muziekwijk N.-West | 96 | 3 | A | € 350.000 | € 3.646 |
| Europalaan 752 Europakwartier Oost (brt) | 100 | 4 | A++ | € 495.000 | € 4.950 |
| Messiaenplantsoen 31 Muziekwijk Z.-West | 93 | 3 | A | € 369.500 | € 3.973 |
| Schoutstraat 60 Centrum Stad West | 92 | 3 | A | € 375.000 | € 4.076 |