Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 122 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AMB Makelaars 's-Hertogenbosch I Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 93–174 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-20.9% t.o.v. mediaan van € 4.483/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.305 |
|---|---|
| Dichtheid | 4269 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 351.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960908
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Noorderlicht — 0.24 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Noord — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 3.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 's-Hertogenbosch Oost — 1.61 km |
| Restaurant | Het Nieuwe Oosten — 0.35 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.144 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.447 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1742 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~536 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 448 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Roerdomp 21 Kom Engelen | 100 | B | € 465.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 476.000 | +€ 1.000 | |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | B | € 475.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 488.420 | +€ 13.420 | |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | +€ 34.000 | |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | A+ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | +€ 35.000 | |
| Jekerstraat 11 Aawijk Zuid | 106 | C | € 415.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 436.200 | € -38.800 | |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | B | € 417.500 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 429.930 | € -45.070 | |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | C | € 495.000 |
+€ 29.800
2 stap(pen)
|
€ 524.800 | +€ 49.800 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 50.000 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 542.150 | +€ 67.150 | |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 543.100 | +€ 68.100 | |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | 6 | A+ | € 510.000 | € 3.835 |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | 6 | C | € 495.000 | € 3.322 |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | 5 | B | € 475.000 | € 3.893 |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | 5 | A | € 475.000 | € 3.893 |
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | 6 | E | € 595.000 | € 4.161 |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | 5 | A | € 509.000 | € 4.207 |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | 5 | A | € 585.000 | € 4.149 |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | 5 | C | € 519.500 | € 4.403 |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | 5 | A+++ | € 550.000 | € 4.661 |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | 5 | B | € 529.500 | € 4.604 |
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | 5 | A+ | € 550.000 | € 3.595 |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |