apartment · resale
Jacques Lebrunstraat 4
1361CC Almere · Olympiakwartier West (brt) · wijk Olympiakwartier West · Almere
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaers | Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 apartments in Almere met 66–123 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 67e percentiel (+8.6% t.o.v. mediaan van € 4.360/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.455 |
|---|---|
| Dichtheid | 7757 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 491.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00346501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.330 per jaar (~€ 111/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.259 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1045 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~285 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 335 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agamemnonsingel 12 Homeruskwartier Midden | 86 | A | € 450.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 456.880 | +€ 6.880 | |
| Denemarkenstraat 14 Europakwartier W.-Noord | 102 | A | € 455.000 |
+€ 8.160
1 stap(pen)
|
€ 463.160 | +€ 13.160 | |
| Moldaviëstraat 24 Europakwartier Oost (brt) | 76 | A+ | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -31.000 | |
| Charlotte van Pallandtlaan 20 Tussen de Vaarten Z.- Noordwest | 116 | A+ | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -35.000 | |
| Havenzicht 39 Centrum Haven Zuid | 99 | A | € 400.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 407.920 | € -42.080 | |
| Fellinilaan 262 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 95 | A | € 400.000 |
+€ 7.600
1 stap(pen)
|
€ 407.600 | € -42.400 | |
| Schoutstraat 13 Centrum Stad West | 99 | A | € 399.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 406.920 | € -43.080 | |
| Isla Margaritastraat 87 Eilandenbuurt Oost | 112 | A | € 485.000 |
+€ 8.960
1 stap(pen)
|
€ 493.960 | +€ 43.960 | |
| Slowakijeplaats 20 Europakwartier W.-Noord | 93 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Europalaan 752 Europakwartier Oost (brt) | 100 | A++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Marga Klompéhof 54 Centrum Stad Noord | 85 | B | € 385.000 |
+€ 16.150
2 stap(pen)
|
€ 401.150 | € -48.850 | |
| Thorstraat 9 Homeruskwartier Zuid | 99 | A | € 495.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 502.920 | +€ 52.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fellinilaan 262 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 95 | 3 | A | € 400.000 | € 4.211 |
| Thorstraat 9 Homeruskwartier Zuid | 99 | 3 | A | € 495.000 | € 5.000 |
| Havenzicht 39 Centrum Haven Zuid | 99 | 3 | A | € 400.000 | € 4.040 |
| Schoutstraat 13 Centrum Stad West | 99 | 3 | A | € 399.000 | € 4.030 |
| Denemarkenstraat 14 Europakwartier W.-Noord | 102 | 3 | A | € 455.000 | € 4.461 |
| Schoutstraat 60 Centrum Stad West | 92 | 3 | A | € 375.000 | € 4.076 |
| Messiaenplantsoen 31 Muziekwijk Z.-West | 93 | 3 | A | € 369.500 | € 3.973 |
| Agamemnonsingel 12 Homeruskwartier Midden | 86 | 3 | A | € 450.000 | € 5.233 |
| Jesse Owenspad 52 Olympiakwartier West (brt) | 88 | 3 | A++ | € 525.000 | € 5.966 |
| Louis Davidsstraat 250 Muziekwijk N.-West | 96 | 3 | A | € 350.000 | € 3.646 |
| Slowakijeplaats 20 Europakwartier W.-Noord | 93 | 4 | A+ | € 495.000 | € 5.323 |
| Europalaan 752 Europakwartier Oost (brt) | 100 | 4 | A++ | € 495.000 | € 4.950 |