house · resale
Mosklokje 9
7324CK Apeldoorn · Zuidbroek - Mozaïek & Rooster · wijk Noordoost · Apeldoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 178 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rodenburg Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 72 houses in Apeldoorn met 86–161 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-4.1% t.o.v. mediaan van € 4.416/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 6.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 5041 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000708
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnehoek — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Kroonpad — 0.25 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 1.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 2.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.488 per jaar (~€ 124/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.630 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1116 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~248 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 417 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talingweg 229 Vogelkwartier | 96 | C | € 500.000 |
+€ 36.480
4 stap(pen)
|
€ 536.480 | +€ 11.480 | |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | A+++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 24.500 | |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | A+ | € 539.000 |
+€ 13.800
1 stap(pen)
|
€ 552.800 | +€ 27.800 | |
| Kraaienweg 57 Vogelkwartier | 96 | D | € 449.500 |
+€ 43.200
5 stap(pen)
|
€ 492.700 | € -32.300 | |
| Gruttersdreef 519 Matendreef | 155 | A+++ | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -35.500 | |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | A+ | € 475.000 |
+€ 12.200
1 stap(pen)
|
€ 487.200 | € -37.800 | |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | C | € 439.500 |
+€ 46.740
4 stap(pen)
|
€ 486.240 | € -38.760 | |
| 1e Wormenseweg 26 Brummelhof | 97 | C | € 450.000 |
+€ 30.070
4 stap(pen)
|
€ 480.070 | € -44.930 | |
| Concertstraat 17 Anklaar | 144 | C | € 425.000 |
+€ 54.720
4 stap(pen)
|
€ 479.720 | € -45.280 | |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | A | € 549.500 |
+€ 23.220
2 stap(pen)
|
€ 572.720 | +€ 47.720 | |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | D | € 525.000 |
+€ 58.050
5 stap(pen)
|
€ 583.050 | +€ 58.050 | |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | C | € 425.000 |
+€ 38.190
4 stap(pen)
|
€ 463.190 | € -61.810 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | 4 | B | € 575.000 | € 4.873 |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | 5 | A+++ | € 549.500 | € 4.467 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.893 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | 5 | C | € 439.500 | € 3.573 |
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | 5 | A+ | € 445.000 | € 3.477 |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.632 |
| Salomonszegel 51 Sluisoord | 130 | 5 | B | € 419.500 | € 3.227 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | 5 | C | € 625.000 | € 5.435 |