databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Pannekoekstraat 62

3011LJ Rotterdam · Stadsdriehoek · wijk Rotterdam Centrum · Rotterdam

€ 350.000
€ 5.833 / m²
60 3kamers C
Foto 1 van Pannekoekstraat 62 Foto 2 van Pannekoekstraat 62 Foto 3 van Pannekoekstraat 62 Foto 4 van Pannekoekstraat 62 Foto 5 van Pannekoekstraat 62 Foto 6 van Pannekoekstraat 62 Foto 7 van Pannekoekstraat 62 Foto 8 van Pannekoekstraat 62 Foto 9 van Pannekoekstraat 62 Foto 10 van Pannekoekstraat 62 Foto 11 van Pannekoekstraat 62 Foto 12 van Pannekoekstraat 62

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.60 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 92 apartments in Rotterdam met 42–78 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+7.4% t.o.v. mediaan van € 5.431/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Pannekoekstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Pannekoekstraat 50 62 C € 350.000 € 5.645

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners18.365
Dichtheid13518 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 426.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt67%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05990110 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Willibrordschool — 0.03 km · 21 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Het Steigertje — 0.04 km · 8 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Wah Nam Hong — 0.12 km · 35 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Lagaay-Westblaak — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk huisartsenpraktijk Wijnhaven — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Het Ooghuis — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius
OV-station Rotterdam Blaak — 0.24 km · 28 totaal binnen zoekradius
Restaurant Miss Gu's Hotpot — 0.05 km · 253 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.671 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 76.087 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.796 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1320 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~540 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1954
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterElektrische boiler en stadsverwarming
Energielabel (officieel)C
Inhoud208 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Bergweg 330 Agniesebuurt 61 B € 350.000 +€ 0 € 350.000 € 0
Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek 62 C € 350.000 +€ 0 € 350.000 € 0
Noorderhavenkade 161 Blijdorp 54 C € 350.000 +€ 0 € 350.000 € 0
Mariniersweg 199 Stadsdriehoek 60 C € 350.000 +€ 0 € 350.000 € 0
Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk 57 A € 350.000 +€ 0 € 350.000 € 0
Lombardkade 82 Stadsdriehoek 60 D € 350.000 +€ 4.200
1 stap(pen)
  • D→C: € 4.200 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 354.200 +€ 4.200
Herman Robbersstraat 110 Rubroek 66 D € 350.000 +€ 4.620
1 stap(pen)
  • D→C: € 4.620 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 354.620 +€ 4.620
Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt 67 D € 350.000 +€ 4.690
1 stap(pen)
  • D→C: € 4.690 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 354.690 +€ 4.690
Heemraadssingel 184 Middelland 64 A € 359.000 +€ 0 € 359.000 +€ 9.000
Rubensstraat 26 Kralingen West 58 E € 329.000 +€ 7.540
2 stap(pen)
  • E→D: € 3.480 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.060 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 336.540 € -13.460
Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden 67 A € 365.000 +€ 0 € 365.000 +€ 15.000
Insulindestraat 157 Bergpolder 64 C € 365.000 +€ 0 € 365.000 +€ 15.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Bergweg 330 Agniesebuurt 61 3 B € 350.000 € 5.738
Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek 62 3 C € 350.000 € 5.645
Rubensstraat 26 Kralingen West 58 3 E € 329.000 € 5.672
Ahornlaan 67 Schiebroek 59 3 D € 320.000 € 5.424
Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven 61 3 D € 315.000 € 5.164
Van der Horststraat 7 Blijdorp 62 3 D € 385.000 € 6.210
Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid 64 3 D € 325.000 € 5.078
Schiekade 21 Provenierswijk 62 3 C € 298.000 € 4.806
Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen 63 3 A € 395.000 € 6.270
Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen 64 3 A € 385.000 € 6.016
Pompenburg 310 Oude Noorden 65 3 A+ € 325.000 € 5.000
Teldersweg 253 Schiebroek 63 3 F € 295.000 € 4.683