databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Rheastraat 11

6916BL Tolkamer · Tolkamer · wijk Tolkamer · Zevenaar

€ 365.000
€ 3.650 / m²
100 6kamers A
Foto 1 van Rheastraat 11 Foto 2 van Rheastraat 11 Foto 3 van Rheastraat 11 Foto 4 van Rheastraat 11 Foto 5 van Rheastraat 11 Foto 6 van Rheastraat 11 Foto 7 van Rheastraat 11 Foto 8 van Rheastraat 11 Foto 9 van Rheastraat 11 Foto 10 van Rheastraat 11 Foto 11 van Rheastraat 11 Foto 12 van Rheastraat 11

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.100 m²
Perceel136 m²
Kamers6 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar ten Hag Makelaars Doetinchem (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Zevenaar met 70–130 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+3.9% t.o.v. mediaan van € 3.512/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Zevenaar

Inwoners2.815
Dichtheid2564 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 311.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt33%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts1.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02991000 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Overlaat — 0.22 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Personen-/Fahrradfähre Schenkenschanz / Düffelward — 2.53 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Kade 7 — 0.35 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.743 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 77.174 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.876 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1300 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~400 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1920
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel en zonneboiler
CV-ketelRemeha Tzerra Ace (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud444 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zevenaar

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Nicolaas Beetsstraat 9 Schrijvershoek 82 C € 349.000 +€ 16.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.380 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.020 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 365.400 +€ 400
Piet Heinstraat 12 Zonnemaat 121 B € 350.000 +€ 13.310
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 363.310 € -1.690
Rekkenveld 3 Tolkamer 95 B € 349.000 +€ 10.450
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 359.450 € -5.550
Zonegge 21 14 Lentemorgen I 126 C € 375.000 +€ 25.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.340 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.860 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 400.200 +€ 35.200
Graaf Ottoweg 68 Lobith 123 C € 299.000 +€ 24.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.070 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.530 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 323.600 € -41.400
Schievestraat 49 Het Grieth 90 C € 300.000 +€ 18.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.100 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.900 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 318.000 € -47.000
's-Gravenwaardsedijk 1 Tolkamer 114 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 +€ 60.000

Alle vergelijkbare woningen (10)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Rekkenveld 3 Tolkamer 95 6 B € 349.000 € 3.674
Hoefjes 15 Giesbeek 112 5 unknown € 359.000 € 3.205
's-Gravenwaardsedijk 1 Tolkamer 114 6 A € 425.000 € 3.728
Schievestraat 49 Het Grieth 90 5 C € 300.000 € 3.333
Nicolaas Beetsstraat 9 Schrijvershoek 82 5 C € 349.000 € 4.256
Piet Heinstraat 12 Zonnemaat 121 7 B € 350.000 € 2.893
Kampstraat 26 Het Grieth 121 5 D € 425.000 € 3.512
Graaf Ottoweg 68 Lobith 123 5 C € 299.000 € 2.431
Zonegge 21 14 Lentemorgen I 126 5 C € 375.000 € 2.976
Pastoor Slingerstraat 22 Giesbeek 128 5 A € 469.000 € 3.664