Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BMV Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Arnhem met 83–154 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+4.8% t.o.v. mediaan van € 3.968/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 6.080 |
|---|---|
| Dichtheid | 4338 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 507.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02022449
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Laar — 1.46 km |
| Huisartsenpraktijk | DocLine Arnhem — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 3.72 km |
| OV-station | Arnhem Zuid — 0.87 km |
| Restaurant | Siza De Buitenplaats lunchcafé — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.190 per jaar (~€ 99/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.462 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~833 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~119 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 429 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oldorphof 9 Vredenburg | 129 | C | € 429.500 |
+€ 64.500
5 stap(pen)
|
€ 494.000 | € -1.000 | |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | A+ | € 475.000 |
+€ 24.640
2 stap(pen)
|
€ 499.640 | +€ 4.640 | |
| Brunelsingel 50 Malburgen-West | 118 | A | € 465.000 |
+€ 35.400
3 stap(pen)
|
€ 500.400 | +€ 5.400 | |
| Kersenplukkerserf 3 Schuytgraaf-Zuid | 124 | A | € 465.000 |
+€ 37.200
3 stap(pen)
|
€ 502.200 | +€ 7.200 | |
| Schijndelstraat 47 De Laar-West | 103 | C | € 435.000 |
+€ 51.500
5 stap(pen)
|
€ 486.500 | € -8.500 | |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | A | € 450.000 |
+€ 34.500
3 stap(pen)
|
€ 484.500 | € -10.500 | |
| Westerveldsestraat 42 Elden | 85 | F | € 450.000 |
+€ 56.950
8 stap(pen)
|
€ 506.950 | +€ 11.950 | |
| Hofsingel 215 't Duifje | 123 | C | € 415.000 |
+€ 61.500
5 stap(pen)
|
€ 476.500 | € -18.500 | |
| Koewei 20 Elderhof | 125 | A | € 432.500 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 470.000 | € -25.000 | |
| Thaliastraat 145 Schuytgraaf-Centrum | 126 | A+ | € 495.000 |
+€ 27.720
2 stap(pen)
|
€ 522.720 | +€ 27.720 | |
| Bella Vista 21 Terrein ENKA | 107 | A | € 495.000 |
+€ 32.100
3 stap(pen)
|
€ 527.100 | +€ 32.100 | |
| Dr. Willem Dreessingel 137 Rijkerswoerd-West | 113 | A | € 495.000 |
+€ 33.900
3 stap(pen)
|
€ 528.900 | +€ 33.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | 5 | B | € 495.000 | € 4.267 |
| Dr. Willem Dreessingel 137 Rijkerswoerd-West | 113 | 5 | A | € 495.000 | € 4.381 |
| Mr. P.J. Oudsingel 32 Rijkerswoerd-Midden | 114 | 5 | A | € 532.000 | € 4.667 |
| Thaliastraat 145 Schuytgraaf-Centrum | 126 | 5 | A+ | € 495.000 | € 3.929 |
| Bredasingel 63 De Laar-West | 126 | 5 | A | € 500.000 | € 3.968 |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.241 |
| Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost | 120 | 5 | A | € 400.000 | € 3.333 |
| Josef Israëlslaan 108 Hoogkamp | 126 | 5 | B | € 575.000 | € 4.563 |
| Bella Vista 21 Terrein ENKA | 107 | 5 | A | € 495.000 | € 4.626 |
| Brunelsingel 50 Malburgen-West | 118 | 6 | A | € 465.000 | € 3.941 |
| Andantelaan 14 Elden | 115 | 5 | A | € 595.000 | € 5.174 |
| Oldorphof 9 Vredenburg | 129 | 5 | C | € 429.500 | € 3.329 |