Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 242 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wilhelm Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Ede met 86–161 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+5.8% t.o.v. mediaan van € 4.728/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 5984 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 393.000 deze listing +58% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02281202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool Ede — 0.11 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rietkampen — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Rietkampen — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 0.44 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 2.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Bourgondiër — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.960 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.480 per jaar (~€ 207/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.167 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2108 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~744 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 496 per jaar en 496 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1991 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit trendline (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 508 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nassaulaan 4 Bennekom-Zuidoost | 148 | G | € 575.000 |
+€ 42.920
5 stap(pen)
|
€ 617.920 | € -2.080 | |
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | C | € 599.000 |
+€ 12.600
1 stap(pen)
|
€ 611.600 | € -8.400 | |
| Schaapsweg 40 Indische buurt | 109 | C | € 595.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 604.810 | € -15.190 | |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | C | € 585.000 |
+€ 13.950
1 stap(pen)
|
€ 598.950 | € -21.050 | |
| Enkalaan 55 Enka | 115 | A | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | € -30.000 | |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -45.000 | |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -55.000 | |
| Schaepmanstraat 9 Wormshoef | 135 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 55.000 | |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | C | € 550.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 560.440 | € -59.560 | |
| Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark | 94 | C | € 550.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 558.460 | € -61.540 | |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | E | € 525.000 |
+€ 23.760
3 stap(pen)
|
€ 548.760 | € -71.240 | |
| Meikade 16 Doesburg | 102 | B | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Enkalaan 55 Enka | 115 | 6 | A | € 590.000 | € 5.130 |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | 6 | A | € 565.000 | € 4.280 |
| Schaepmanstraat 9 Wormshoef | 135 | 6 | A | € 675.000 | € 5.000 |
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | 6 | A | € 539.000 | € 4.728 |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | 5 | A | € 575.000 | € 4.492 |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | 6 | E | € 500.000 | € 4.310 |
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | 6 | C | € 599.000 | € 4.279 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Artemislaan 3 Klaphek | 129 | 5 | A | € 495.000 | € 3.837 |
| Groevenbeek 17 De Velden en Beken | 120 | 6 | A | € 439.000 | € 3.658 |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | 5 | C | € 514.500 | € 4.474 |