databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Zesstedenweg 205

1613JD Grootebroek · Oud Grootebroek · wijk Stede Broec Noord · Stede Broec

€ 225.000
€ 6.429 / m²
35 2kamers C
Foto 1 van Zesstedenweg 205 Foto 2 van Zesstedenweg 205 Foto 3 van Zesstedenweg 205 Foto 4 van Zesstedenweg 205 Foto 5 van Zesstedenweg 205 Foto 6 van Zesstedenweg 205 Foto 7 van Zesstedenweg 205 Foto 8 van Zesstedenweg 205 Foto 9 van Zesstedenweg 205 Foto 10 van Zesstedenweg 205 Foto 11 van Zesstedenweg 205 Foto 12 van Zesstedenweg 205

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.35 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelC
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar CMK Makelaars, daar voel je je thuis! (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Andere woningen in Zesstedenweg

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Zesstedenweg 317 62 C € 239.000 € 3.855

Buurt in cijfers — Stede Broec

Inwoners1.500
Dichtheid3294 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 397.000 deze listing -43% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt16%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05320203 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Praktijkschool Stede Broec — 0.23 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt DekaMarkt — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Stede Broec — 1.32 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk De Middend — 1.35 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Bovenkarspel-Grootebroek — 1.53 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.074 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 48.913 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 35 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 875 per jaar (~€ 73/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.147 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~770 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~315 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 315 per jaar en 315 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1930
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakTentdak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud134 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Stede Broec

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.