apartment · resale
Populierstraat 112
2565MN Den Haag · Bomenbuurt · wijk Wijk 12 Bomen- en Bloemenbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 71–132 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-12.1% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.215 |
|---|---|
| Dichtheid | 11811 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 419.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181252
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijk College De Populier — 0.04 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Tiffany's Daycare — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Fahrenheit Apotheek — 0.17 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Thomsonplein — 0.12 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 2.07 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 4 Zuiderstrandtheater — 2.03 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Peper — 0.11 km · 67 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.264 per jaar (~€ 272/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.301 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2856 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1224 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.632 per jaar en 1530 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1924 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement met open portiek) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 432 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Goudreinetstraat 414 Eykenduinen | 93 | D | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | D | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | E | € 425.000 |
+€ 6.060
1 stap(pen)
|
€ 431.060 | +€ 6.060 | |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 6.180
1 stap(pen)
|
€ 431.180 | +€ 6.180 | |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | B | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 14.000 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 8.600
2 stap(pen)
|
€ 408.600 | € -16.400 | |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | C | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 | |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 | |
| Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord | 98 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | 4 | E | € 425.000 | € 4.126 |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | 4 | B | € 425.000 | € 4.293 |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | 4 | C | € 445.000 | € 4.083 |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | 4 | B | € 439.000 | € 3.991 |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | 3 | E | € 425.000 | € 4.208 |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | 4 | A | € 489.500 | € 5.207 |
| Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord | 98 | 5 | B | € 400.000 | € 4.082 |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | 3 | A+ | € 469.000 | € 4.598 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Amerongenstraat 114 Leyenburg | 95 | 4 | E | € 339.500 | € 3.574 |
| Ohmstraat 27 Valkenboskwartier | 98 | 5 | A | € 475.000 | € 4.847 |