Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 112 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ERA Focus makelaars Helmond B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Helmond met 90–167 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+1.1% t.o.v. mediaan van € 3.602/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Herenlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Herenlaan 50 | 169 | A | € 539.000 | € 3.189 |
Buurt in cijfers — Helmond
| Inwoners | 3.015 |
|---|---|
| Dichtheid | 7559 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 407.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07942101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Brandevoort — 0.06 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Brandevoort — 0.06 km |
| Ziekenhuis | Elkerliek Ziekenhuis — 3.38 km |
| OV-station | Helmond Brandevoort — 0.35 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Shu Shu — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.241 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.717 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.806 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.391 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1419 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~387 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 487 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Helmond
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Verdilaan 17 Zwanenbeemd | 117 | A | € 449.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 458.360 | € -11.140 | |
| Besselhoeve 4 Stepekolk | 112 | A+ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 19.500 | |
| Kopersteeg 12 De Veste | 127 | A | € 479.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 489.160 | +€ 19.660 | |
| Paulus Potterlaan 25 Bloemvelden | 146 | C | € 450.000 |
+€ 40.880
3 stap(pen)
|
€ 490.880 | +€ 21.380 | |
| Overijsselplantsoen 37 Rijpelberg-Oost | 122 | A | € 435.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 444.760 | € -24.740 | |
| Dongestraat 55 Brouwhuis-Oost | 118 | A | € 425.000 |
+€ 9.440
1 stap(pen)
|
€ 434.440 | € -35.060 | |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | A | € 419.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 427.720 | € -41.780 | |
| Edelhertlaan 5 Brouwhuis-Dorp | 130 | C | € 475.000 |
+€ 36.400
3 stap(pen)
|
€ 511.400 | +€ 41.900 | |
| Eksterstraat 6 Binderen | 109 | C | € 380.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 410.520 | € -58.980 | |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | B | € 385.000 |
+€ 20.330
2 stap(pen)
|
€ 405.330 | € -64.170 | |
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | B | € 375.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 395.520 | € -73.980 | |
| President Rooseveltlaan 26 Oranjebuurt | 153 | D | € 499.500 |
+€ 53.550
4 stap(pen)
|
€ 553.050 | +€ 83.550 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Edelhertlaan 5 Brouwhuis-Dorp | 130 | 6 | C | € 475.000 | € 3.654 |
| Kopersteeg 12 De Veste | 127 | 5 | A | € 479.000 | € 3.772 |
| Overijsselplantsoen 37 Rijpelberg-Oost | 122 | 5 | A | € 435.000 | € 3.566 |
| Paulus Potterlaan 25 Bloemvelden | 146 | 6 | C | € 450.000 | € 3.082 |
| Verdilaan 17 Zwanenbeemd | 117 | 5 | A | € 449.000 | € 3.838 |
| Dongestraat 55 Brouwhuis-Oost | 118 | 5 | A | € 425.000 | € 3.602 |
| Besselhoeve 4 Stepekolk | 112 | 5 | A+ | € 489.000 | € 4.366 |
| Eksterstraat 6 Binderen | 109 | 6 | C | € 380.000 | € 3.486 |
| Zonnedauwsingel 38 Kern Dierdonk | 146 | 6 | A | € 595.000 | € 4.075 |
| President Rooseveltlaan 26 Oranjebuurt | 153 | 6 | D | € 499.500 | € 3.265 |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |