Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 163 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meierijstad Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 houses in Meierijstad met 90–167 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-6.7% t.o.v. mediaan van € 3.947/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 1.935 |
|---|---|
| Dichtheid | 5395 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480219
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Regenboog — 0.49 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | de Paddestoel — 0.89 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.77 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek De Poolster — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum de Poolster — 0.43 km |
| Restaurant | De Kabouter — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.806 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.418 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1419 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~387 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 488 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beatrixstraat 1 Hoevenbraak | 97 | C | € 450.000 |
+€ 27.160
3 stap(pen)
|
€ 477.160 | +€ 2.160 | |
| Spoorven 402 't Ven West | 116 | B | € 449.000 |
+€ 22.040
2 stap(pen)
|
€ 471.040 | € -3.960 | |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | C | € 450.000 |
+€ 31.920
3 stap(pen)
|
€ 481.920 | +€ 6.920 | |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | C | € 450.000 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 483.040 | +€ 8.040 | |
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | A | € 450.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 459.760 | € -15.240 | |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | C | € 465.000 |
+€ 31.920
3 stap(pen)
|
€ 496.920 | +€ 21.920 | |
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | A | € 489.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 498.040 | +€ 23.040 | |
| Lijsterbeslaan 154 Hoevenbraak | 122 | C | € 475.000 |
+€ 34.160
3 stap(pen)
|
€ 509.160 | +€ 34.160 | |
| Dominicus van Ophovenstraat 88 Oranjewijk en Dorsveld | 133 | A | € 499.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 509.640 | +€ 34.640 | |
| Uilendonk 7 Busselbunders | 113 | B | € 410.000 |
+€ 21.470
2 stap(pen)
|
€ 431.470 | € -43.530 | |
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | B | € 499.000 |
+€ 26.030
2 stap(pen)
|
€ 525.030 | +€ 50.030 | |
| Hyacinthof 33 Boschweg Noordoost | 115 | B | € 385.000 |
+€ 21.850
2 stap(pen)
|
€ 406.850 | € -68.150 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | 6 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Spoorven 402 't Ven West | 116 | 6 | B | € 449.000 | € 3.871 |
| Dominicus van Ophovenstraat 88 Oranjewijk en Dorsveld | 133 | 5 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Lijsterbeslaan 154 Hoevenbraak | 122 | 7 | C | € 475.000 | € 3.893 |
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | 5 | B | € 499.000 | € 3.642 |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | 5 | C | € 450.000 | € 3.814 |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | 5 | C | € 465.000 | € 4.079 |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | 5 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Herteweide 12 Bunderse Hoek Zuid | 140 | 5 | A | € 555.000 | € 3.964 |
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | 5 | A | € 489.000 | € 4.327 |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | 6 | B | € 570.000 | € 3.904 |
| Uilendonk 7 Busselbunders | 113 | 5 | B | € 410.000 | € 3.628 |