Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VERRA Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 apartments in Den Haag met 88–165 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+21.7% t.o.v. mediaan van € 4.847/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 3898 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 553.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 60% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180478
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kickstart School — 0.28 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.51 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Nauta Apotheek — 0.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | International Health Centre The Hague — 0.3 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 1.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 1.43 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sushi Morikawa — 0.2 km · 69 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.576 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.032 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.745 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1651 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~508 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | € 0 | |
| Malakkastraat 1 Archipelbuurt | 98 | A | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | € -14.000 | |
| Theresiastraat 111 Bezuidenhout-Midden | 145 | D | € 725.000 |
+€ 39.150
3 stap(pen)
|
€ 764.150 | +€ 15.150 | |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | B | € 715.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 728.530 | € -20.470 | |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 26.000 | |
| Dr. Lelykade 303 Vissershaven | 142 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 46.000 | |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | C | € 775.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 797.400 | +€ 48.400 | |
| Laan van Nieuw-Oost-Indië 162 Bezuidenhout-Oost | 142 | C | € 775.000 |
+€ 28.400
2 stap(pen)
|
€ 803.400 | +€ 54.400 | |
| Bilderdijkstraat 67 Zeeheldenkwartier | 105 | C | € 669.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 690.000 | € -59.000 | |
| Copernicuslaan 108 Heesterbuurt | 151 | C | € 650.000 |
+€ 30.200
2 stap(pen)
|
€ 680.200 | € -68.800 | |
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | C | € 650.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 672.600 | € -76.400 | |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | B | € 825.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 838.310 | +€ 89.310 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | 3 | B | € 715.000 | € 5.813 |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | 4 | A | € 775.000 | € 6.301 |
| Laan van Nieuw-Oost-Indië 162 Bezuidenhout-Oost | 142 | 3 | C | € 775.000 | € 5.458 |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | 4 | B | € 825.000 | € 6.818 |
| Dr. Lelykade 303 Vissershaven | 142 | 3 | A | € 795.000 | € 5.599 |
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | 3 | C | € 650.000 | € 5.752 |
| Theresiastraat 111 Bezuidenhout-Midden | 145 | 3 | D | € 725.000 | € 5.000 |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | 4 | C | € 775.000 | € 6.920 |
| Houtrustweg 419 Vissershaven | 110 | 3 | A++ | € 895.000 | € 8.136 |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | 4 | A | € 849.000 | € 7.580 |
| Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier | 135 | 4 | A | € 945.000 | € 7.000 |
| Floris Arntzeniusplein 27 Uilennest | 107 | 3 | A | € 625.000 | € 5.841 |