house · resale
Stinzenlaan Zuid 214
3621TH Breukelen · Broeckland · wijk Wijk 02 Breukelen · Stichtse Vecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 129 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Simon Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Stichtse Vecht met 77–143 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+11.7% t.o.v. mediaan van € 4.680/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Stichtse Vecht
| Inwoners | 1.990 |
|---|---|
| Dichtheid | 5756 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 589.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19040212
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Broeckland College — 0.64 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Breukelen — 1.41 km |
| Huisartsenpraktijk | Vechtzorg — 1.41 km |
| OV-station | Breukelen — 1.11 km |
| Restaurant | The Funky Greek — 0.67 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.892 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~440 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 370 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Stichtse Vecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reigerskamp 782 Reigerskamp | 115 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -10.000 | |
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -30.000 | |
| Berkenhof 93 Molenpolder | 125 | C | € 585.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 610.000 | +€ 35.000 | |
| Van Reedestraat 4 Zandweg-Oostwaard | 99 | B | € 519.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 529.890 | € -45.110 | |
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | D | € 495.000 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 528.210 | € -46.790 | |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Fazantenkamp 783 Fazantenkamp | 109 | C | € 500.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 521.800 | € -53.200 | |
| Reigerskamp 465 Reigerskamp | 115 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | € -66.000 | |
| Herenweg 48 Maarsseveen | 105 | C | € 625.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 646.000 | +€ 71.000 | |
| Sportparkweg 98 Op Buuren | 123 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 100.000 | |
| Kamelenspoor 409 Kamelenspoor | 100 | C | € 445.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 465.000 | € -110.000 | |
| Pauwenkamp 366 Pauwenkamp | 107 | B | € 449.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 460.770 | € -114.230 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Herenweg 48 Maarsseveen | 105 | 4 | C | € 625.000 | € 5.952 |
| Fazantenkamp 783 Fazantenkamp | 109 | 4 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Reigerskamp 465 Reigerskamp | 115 | 4 | A | € 509.000 | € 4.426 |
| Reigerskamp 782 Reigerskamp | 115 | 5 | A | € 565.000 | € 4.913 |
| Van Reedestraat 4 Zandweg-Oostwaard | 99 | 4 | B | € 519.000 | € 5.242 |
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | 5 | A | € 545.000 | € 4.658 |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Pauwenkamp 366 Pauwenkamp | 107 | 5 | B | € 449.000 | € 4.196 |
| Berkenhof 93 Molenpolder | 125 | 5 | C | € 585.000 | € 4.680 |
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | 5 | D | € 495.000 | € 4.024 |
| Kamelenspoor 409 Kamelenspoor | 100 | 5 | C | € 445.000 | € 4.450 |
| Sportparkweg 98 Op Buuren | 123 | 5 | A+ | € 675.000 | € 5.488 |