Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 365Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Utrecht met 93–172 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-11.0% t.o.v. mediaan van € 5.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 9.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 5591 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 548.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03441024
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | P.C. Basisschool De Krullevaar — 0.28 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Veldhuizen — 0.5 km |
| Huisartsenpraktijk | Julius Gezondheidscentrum Veldhuizen — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 3.92 km |
| OV-station | Pont — 1.88 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Balije Park Restaurant — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 134.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.596 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.236 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1197 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~266 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 439 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | C | € 595.000 |
+€ 43.320
4 stap(pen)
|
€ 638.320 | € -11.680 | |
| Stationsstraat 10 Vleuten | 117 | G | € 595.000 |
+€ 67.860
8 stap(pen)
|
€ 662.860 | +€ 12.860 | |
| Seizoentuinenlaan 13 Vleuterweide-Zuid | 134 | A+ | € 650.000 |
+€ 13.400
1 stap(pen)
|
€ 663.400 | +€ 13.400 | |
| Claudiuslaan 125 Veldhuizen | 132 | A | € 650.000 |
+€ 23.760
2 stap(pen)
|
€ 673.760 | +€ 23.760 | |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | A++ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 25.000 | |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | C | € 635.000 |
+€ 46.360
4 stap(pen)
|
€ 681.360 | +€ 31.360 | |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | A+++ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 35.000 | |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | A+ | € 675.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 688.200 | +€ 38.200 | |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 675.000 |
+€ 23.580
2 stap(pen)
|
€ 698.580 | +€ 48.580 | |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | A | € 675.000 |
+€ 26.100
2 stap(pen)
|
€ 701.100 | +€ 51.100 | |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | A | € 679.000 |
+€ 22.140
2 stap(pen)
|
€ 701.140 | +€ 51.140 | |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | A | € 575.000 |
+€ 20.880
2 stap(pen)
|
€ 595.880 | € -54.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Claudiuslaan 125 Veldhuizen | 132 | 5 | A | € 650.000 | € 4.924 |
| Seizoentuinenlaan 13 Vleuterweide-Zuid | 134 | 5 | A+ | € 650.000 | € 4.851 |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 675.000 | € 5.153 |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 685.000 | € 5.229 |
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | 5 | A | € 699.000 | € 5.140 |
| Weerschijnvlinder 71 Parkwijk-Noord | 132 | 5 | A+ | € 725.000 | € 5.492 |
| Derde Oosterparklaan 35 Hoge Weide | 130 | 5 | A+ | € 730.000 | € 5.615 |
| Torreshof 16 Kanaleneiland-Zuid | 134 | 5 | A | € 549.000 | € 4.097 |
| Kalmoesweg 6 Hoge Weide | 140 | 5 | A++++ | € 725.000 | € 5.179 |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | 5 | A | € 679.000 | € 5.520 |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | 5 | C | € 635.000 | € 5.205 |
| Wevelaan 53 Tuindorp-Oost | 127 | 5 | B | € 750.000 | € 5.906 |