house · resale
Burgemeester van Tuyllpl 16
7061BZ Terborg · Terborg · wijk Wijk 02 Silvolde-Terborg · Oude IJsselstreek
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 108 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Eggink Maalderink Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Oude IJsselstreek met 71–132 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-17.0% t.o.v. mediaan van € 3.295/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oude IJsselstreek
| Inwoners | 4.325 |
|---|---|
| Dichtheid | 2833 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 290.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15090200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dynamiek — 0.06 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Boni — 0.57 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Benraad — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk IJsselpoort — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Slingeland Ziekenhuis Locatie Gezellenlaan — 4.9 km |
| OV-station | Terborg — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ni Hao — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.332 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 58.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.468 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 362 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oude IJsselstreek
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merellaan 42 Ulft-West | 79 | D | € 239.000 |
+€ 21.330
3 stap(pen)
|
€ 260.330 | € -18.670 | |
| Prins Willem Alexanderstraat 18 Terborg | 122 | C | € 295.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 319.400 | +€ 40.400 | |
| van Homoetstraat 15 Terborg | 108 | C | € 300.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 321.600 | +€ 42.600 | |
| Bruntstraat 1 Terborg | 93 | E | € 300.000 |
+€ 30.690
4 stap(pen)
|
€ 330.690 | +€ 51.690 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tarwestraat 15 Ulft-Noord | 96 | 5 | C | € 325.000 | € 3.385 |
| van Homoetstraat 15 Terborg | 108 | 4 | C | € 300.000 | € 2.778 |
| Bruntstraat 1 Terborg | 93 | 4 | E | € 300.000 | € 3.226 |
| de Bryde 25 Netterden | 90 | 5 | A | € 339.000 | € 3.767 |
| Prins Willem Alexanderstraat 18 Terborg | 122 | 4 | C | € 295.000 | € 2.418 |
| Merellaan 42 Ulft-West | 79 | 4 | D | € 239.000 | € 3.025 |
| Haverkamp 19 Gendringen | 126 | 5 | C | € 385.000 | € 3.056 |
| Gentiaan 5 Gendringen | 116 | 6 | B | € 439.000 | € 3.784 |
| Veldstraat 94 Ulft-Centrum en Ulft-Oost | 124 | 5 | D | € 549.094 | € 4.428 |