house · resale
Perikplein 107
7512JB Enschede · Getfert · wijk Wijk 00 Binnensingelgebied · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Snelder Zijlstra Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 60 houses in Enschede met 90–167 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-8.2% t.o.v. mediaan van € 3.378/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 4.635 |
|---|---|
| Dichtheid | 7694 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 279.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Al Ummah — 0.08 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.05 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centrum apotheek — 0.46 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Spoedpost — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 0.44 km |
| OV-station | Centraal Station — 1.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Mamma Mia — 0.05 km · 61 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.548 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.039 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1161 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~258 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Quinta (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 426 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | B | € 365.000 |
+€ 32.770
3 stap(pen)
|
€ 397.770 | € -2.230 | |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | D | € 350.000 |
+€ 46.800
5 stap(pen)
|
€ 396.800 | € -3.200 | |
| Hunzestraat 22 Deppenbroek | 122 | C | € 350.000 |
+€ 46.360
4 stap(pen)
|
€ 396.360 | € -3.640 | |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | A | € 375.000 |
+€ 21.060
2 stap(pen)
|
€ 396.060 | € -3.940 | |
| Emmastraat 228 Horstlanden-Stadsweide | 105 | B | € 375.000 |
+€ 30.450
3 stap(pen)
|
€ 405.450 | +€ 5.450 | |
| Stephensonstraat 11 Velve-Lindenhof | 100 | B | € 365.000 |
+€ 29.000
3 stap(pen)
|
€ 394.000 | € -6.000 | |
| Oosterhof 15 Ribbelt-Ribbelerbrink | 100 | A | € 375.000 |
+€ 18.000
2 stap(pen)
|
€ 393.000 | € -7.000 | |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | C | € 350.000 |
+€ 42.940
4 stap(pen)
|
€ 392.940 | € -7.060 | |
| Soendastraat 8 Getfert | 101 | C | € 369.000 |
+€ 38.380
4 stap(pen)
|
€ 407.380 | +€ 7.380 | |
| Dahliastraat 105 Ribbelt-Ribbelerbrink | 108 | A | € 389.000 |
+€ 19.440
2 stap(pen)
|
€ 408.440 | +€ 8.440 | |
| Pinksterbloemstraat 8 Schreurserve | 130 | C | € 339.000 |
+€ 49.400
4 stap(pen)
|
€ 388.400 | € -11.600 | |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | C | € 375.000 |
+€ 42.180
4 stap(pen)
|
€ 417.180 | +€ 17.180 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |
| Hertsmuntlaan 13 Eekmaat West | 125 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.400 |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | 5 | B | € 400.000 | € 2.963 |
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | 5 | A | € 450.000 | € 3.409 |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | 5 | A | € 448.000 | € 3.613 |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | 5 | A | € 375.000 | € 3.205 |
| Holtwiklanden 32 Stroinkslanden-Zuid | 129 | 5 | B | € 319.000 | € 2.473 |
| Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering | 116 | 5 | A | € 419.000 | € 3.612 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Pinksterbloemstraat 8 Schreurserve | 130 | 4 | C | € 339.000 | € 2.608 |
| Hunzestraat 22 Deppenbroek | 122 | 6 | C | € 350.000 | € 2.869 |