Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 53 apartments in Den Haag met 107–198 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-14.4% t.o.v. mediaan van € 4.962/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 7.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 12985 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 346.000 deze listing +88% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182811
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | St. Carolusschool — 0.19 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kids and Carrots — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.18 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.38 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Centrum Seksuele Gezondheid — 0.31 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 0.3 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 0.56 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oblique — 0.14 km · 231 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 141.304 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.825 per jaar (~€ 319/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.422 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3366 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1377 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.377 per jaar en 1377 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1971 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 472 m³ |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Westduinweg 34 Vissershaven | 156 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Vogelkersstraat 46 Bloemenbuurt-Oost | 150 | C | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Maastrichtsestraat 71 Belgisch Park | 131 | C | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Speenkruidstraat 42 Bohemen en Meer en Bos | 130 | C | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | € -1.000 | |
| Laan van Clingendael 142 Uilennest | 115 | C | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -5.000 | |
| Snelliusstraat 17 Sweelinckplein e.o. | 117 | E | € 600.000 |
+€ 15.210
2 stap(pen)
|
€ 615.210 | € -34.790 | |
| Statenlaan 146 Geuzenkwartier | 163 | C | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 50.000 | |
| Snelliusstraat 21 Sweelinckplein e.o. | 117 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -50.000 | |
| Tesselsestraat 7 Duindorp | 172 | C | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -55.000 | |
| Willem Beukelszoonstraat 24 Visserijbuurt | 127 | C | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -65.000 | |
| Ouverturestraat 106 Kom Loosduinen | 145 | C | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -75.000 | |
| Okkernootstraat 194 Rosenburg | 133 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Westduinweg 34 Vissershaven | 156 | 6 | A | € 650.000 | € 4.167 |
| Vogelkersstraat 46 Bloemenbuurt-Oost | 150 | 6 | C | € 650.000 | € 4.333 |
| Statenlaan 146 Geuzenkwartier | 163 | 6 | C | € 700.000 | € 4.294 |
| Ouverturestraat 106 Kom Loosduinen | 145 | 5 | C | € 575.000 | € 3.966 |
| Maastrichtsestraat 71 Belgisch Park | 131 | 6 | C | € 650.000 | € 4.962 |
| Gevers Deynootweg 55 Scheveningen Badplaats | 150 | 5 | C | € 800.000 | € 5.333 |
| Seinpostduin 156 Scheveningen Badplaats | 166 | 6 | C | € 820.000 | € 4.940 |
| Tesselsestraat 7 Duindorp | 172 | 7 | C | € 595.000 | € 3.459 |
| Speenkruidstraat 42 Bohemen en Meer en Bos | 130 | 5 | C | € 649.000 | € 4.992 |
| Okkernootstraat 194 Rosenburg | 133 | 7 | C | € 550.000 | € 4.135 |
| Willem Beukelszoonstraat 24 Visserijbuurt | 127 | 5 | C | € 585.000 | € 4.606 |