databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Olmstraat 83

4814LM Breda · Tuinzigt · wijk Breda west · Breda

€ 375.000
€ 4.261 / m²
88 5kamers A+
Foto 1 van Olmstraat 83 Foto 2 van Olmstraat 83 Foto 3 van Olmstraat 83 Foto 4 van Olmstraat 83 Foto 5 van Olmstraat 83 Foto 6 van Olmstraat 83 Foto 7 van Olmstraat 83 Foto 8 van Olmstraat 83 Foto 9 van Olmstraat 83 Foto 10 van Olmstraat 83 Foto 11 van Olmstraat 83 Foto 12 van Olmstraat 83

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.88 m²
Perceel119 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Breda met 61–114 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-1.1% t.o.v. mediaan van € 4.309/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Breda

Inwoners7.815
Dichtheid6822 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 280.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt65%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07580502 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school KBS De Boomgaard — 0.55 km · 14 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.23 km · 13 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Bakers & Verhaegen — 1.27 km
Ziekenhuis Amphia Breda — 2.92 km
OV-station Breda — 2.01 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Restaurant Blossem — 0.24 km · 18 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 77.174 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.232 per jaar (~€ 103/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.893 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~968 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~264 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1949
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Tzerra Ace 28c CW4 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud315 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Breda

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Pieternel Koomansstraat 79 Kesteren 81 C € 349.000 +€ 22.680
3 stap(pen)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.910 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.480 (+ zonnepanelen (klein))
€ 371.680 € -3.320
Honderdbunder 15 Heksenwiel 96 B € 350.000 +€ 18.240
2 stap(pen)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 368.240 € -6.760
Brusselstraat 27 Biesdonk 114 C € 350.000 +€ 31.920
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.260 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 381.920 +€ 6.920
Dr. Struyckenstraat 222 Heuvel 108 E € 315.000 +€ 44.280
5 stap(pen)
  • E→D: € 6.480 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 7.560 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.720 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.880 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.640 (+ zonnepanelen (klein))
€ 359.280 € -15.720
Oostendestraat 1 Biesdonk 114 B € 375.000 +€ 21.660
2 stap(pen)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 396.660 +€ 21.660
Wisentstraat 35 Brabantpark 106 A € 395.000 +€ 8.480
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.480 (+ zonnepanelen (klein))
€ 403.480 +€ 28.480
Hoekakker 55 Gageldonk 88 B € 389.500 +€ 16.720
2 stap(pen)
  • B→A: € 9.680 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.040 (+ zonnepanelen (klein))
€ 406.220 +€ 31.220
Wederiktuin 8 Gageldonk 92 B € 395.000 +€ 17.480
2 stap(pen)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.360 (+ zonnepanelen (klein))
€ 412.480 +€ 37.480
Jeannette Houwingstraat 8 Kesteren 99 C € 395.000 +€ 27.720
3 stap(pen)
  • C→B: € 8.910 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.890 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.920 (+ zonnepanelen (klein))
€ 422.720 +€ 47.720
Brandebeemd 19 Gageldonk 113 B € 425.000 +€ 21.470
2 stap(pen)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.040 (+ zonnepanelen (klein))
€ 446.470 +€ 71.470

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Honderdbunder 15 Heksenwiel 96 5 B € 350.000 € 3.646
Hoekakker 55 Gageldonk 88 4 B € 389.500 € 4.426
Wederiktuin 8 Gageldonk 92 4 B € 395.000 € 4.293
Pieternel Koomansstraat 79 Kesteren 81 4 C € 349.000 € 4.309
Jeannette Houwingstraat 8 Kesteren 99 6 C € 395.000 € 3.990
Valkenierslaan 205 Blauwe Kei 99 4 F € 475.000 € 4.798
Wisentstraat 35 Brabantpark 106 4 A € 395.000 € 3.726
Dr. Struyckenstraat 222 Heuvel 108 5 E € 315.000 € 2.917
Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie 104 5 C € 495.000 € 4.760
Jasmijnstraat 26 Tuinzigt 109 5 B € 450.000 € 4.128
Haamstedestraat 12 Ypelaar 108 5 C € 469.000 € 4.343
Brandebeemd 19 Gageldonk 113 5 B € 425.000 € 3.761