databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Pelikaanstraat 11

6414CV Heerlen · Heksenberg · wijk Wijk 22 Heksenberg · Heerlen

€ 285.000
€ 2.192 / m²
130 10kamers F
Foto 1 van Pelikaanstraat 11 Foto 2 van Pelikaanstraat 11 Foto 3 van Pelikaanstraat 11 Foto 4 van Pelikaanstraat 11 Foto 5 van Pelikaanstraat 11 Foto 6 van Pelikaanstraat 11 Foto 7 van Pelikaanstraat 11 Foto 8 van Pelikaanstraat 11 Foto 9 van Pelikaanstraat 11 Foto 10 van Pelikaanstraat 11 Foto 11 van Pelikaanstraat 11 Foto 12 van Pelikaanstraat 11

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.130 m²
Perceel215 m²
Kamers10 (4 slaap)
EnergielabelF
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Damen Makelaardij | Heerlen (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Heerlen met 91–169 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-9.5% t.o.v. mediaan van € 2.423/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Heerlen

Inwoners2.450
Dichtheid3210 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 206.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt26%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt1.2 km
Afstand huisarts1.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU09172200 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.361 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 61.957 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.850 per jaar (~€ 488/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.849 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~5200 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2340 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.770 per jaar en 3510 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1945
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, halfvrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt, eigendom
Energielabel (officieel)F
Inhoud605 m³
TuinAchtertuin
Indeling10 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Heerlen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label F te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.