Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 145 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Snoep Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Aalsmeer met 90–167 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+8.4% t.o.v. mediaan van € 4.829/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Aalsmeer
| Inwoners | 7.760 |
|---|---|
| Dichtheid | 2931 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 605.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03580205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Brug — 0.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.27 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.76 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Groen — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 5.11 km |
| Restaurant | Indian Hut — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.806 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.373 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1419 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~387 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met kunststof en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 446 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Aalsmeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romeijnstraat 2 Kudelstaart | 142 | A | € 675.000 |
+€ 11.360
1 stap(pen)
|
€ 686.360 | +€ 11.360 | |
| Citroenvlinderstraat 77 Oosteinde | 127 | A | € 645.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 655.160 | € -19.840 | |
| Rechtsbuitenstraat 17 Kudelstaart | 147 | A | € 639.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 650.760 | € -24.240 | |
| Krabbescheerhof 11 Kudelstaart | 125 | A | € 625.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 635.000 | € -40.000 | |
| Sportlaan 32 Stommeer | 106 | D | € 589.000 |
+€ 37.100
4 stap(pen)
|
€ 626.100 | € -48.900 | |
| Koningsstraat 205 Oosteinde | 144 | A+ | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 75.000 | |
| 1e J.C. Mensinglaan 8 Stommeer | 150 | D | € 699.000 |
+€ 52.500
4 stap(pen)
|
€ 751.500 | +€ 76.500 | |
| Saturnusstraat 16 Hornmeer | 117 | A+ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -80.000 | |
| Schoolstraat 10 Centrum | 138 | C | € 725.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 763.640 | +€ 88.640 | |
| P.F. von Sieboldlaan 26 Stommeer | 109 | C | € 545.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 575.520 | € -99.480 | |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | A | € 565.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 574.360 | € -100.640 | |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | A | € 549.000 |
+€ 9.280
1 stap(pen)
|
€ 558.280 | € -116.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Romeijnstraat 2 Kudelstaart | 142 | 6 | A | € 675.000 | € 4.754 |
| Citroenvlinderstraat 77 Oosteinde | 127 | 7 | A | € 645.000 | € 5.079 |
| Saturnusstraat 16 Hornmeer | 117 | 6 | A+ | € 595.000 | € 5.085 |
| Krabbescheerhof 11 Kudelstaart | 125 | 7 | A | € 625.000 | € 5.000 |
| Schoolstraat 10 Centrum | 138 | 5 | C | € 725.000 | € 5.254 |
| Koningsstraat 205 Oosteinde | 144 | 6 | A+ | € 750.000 | € 5.208 |
| Rechtsbuitenstraat 17 Kudelstaart | 147 | 6 | A | € 639.000 | € 4.347 |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | 5 | A | € 565.000 | € 4.829 |
| Distelvlinderstraat 6 Oosteinde | 141 | 5 | A | € 789.000 | € 5.596 |
| 1e J.C. Mensinglaan 8 Stommeer | 150 | 6 | D | € 699.000 | € 4.660 |
| Stommeerweg 25 Stommeer | 136 | 6 | C | € 465.000 | € 3.419 |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | 5 | A | € 549.000 | € 4.733 |