Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 104 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Zaanstad met 64–119 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+7.8% t.o.v. mediaan van € 4.688/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 3.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 12587 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 361.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04791122
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Voorzaan (locatie Vissershop) — 0.11 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspelen Tamarinde — 0.78 km |
| Supermarkt | Köşem Market — 0.45 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek — 0.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 2.66 km |
| OV-station | Hembrugterrein — 0.96 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lab-44 — 0.96 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.343 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 368 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weiver 35 Zuiderhoofdbuurt | 94 | G | € 425.000 |
+€ 37.600
6 stap(pen)
|
€ 462.600 | € -2.400 | |
| Kalf 474 Kalf Noord | 111 | B | € 450.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 462.210 | € -2.790 | |
| Oud Heinstraat 27 Rooswijk | 83 | D | € 439.000 |
+€ 22.410
3 stap(pen)
|
€ 461.410 | € -3.590 | |
| Leverkruidweg 48 Kogerveld | 111 | C | € 439.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 461.200 | € -3.800 | |
| Petronella Moensstraat 8 Westerwatering Noord | 112 | C | € 450.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 472.400 | +€ 7.400 | |
| Teresjkowastraat 61 Noorderham | 115 | B | € 460.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 472.650 | +€ 7.650 | |
| Delftlaan 29 Centrum | 110 | A | € 473.000 | +€ 0 | € 473.000 | +€ 8.000 | |
| Koningsdiep 11 Kalf | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | D | € 450.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 476.190 | +€ 11.190 | |
| Burgemeester Albertiplein 23 Snuiverbuurt | 110 | D | € 419.000 |
+€ 29.700
3 stap(pen)
|
€ 448.700 | € -16.300 | |
| Burgemeester Waliglaan 53 Snuiverbuurt | 106 | C | € 425.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 446.200 | € -18.800 | |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | D | € 459.000 |
+€ 25.650
3 stap(pen)
|
€ 484.650 | +€ 19.650 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ina Dammanstraat 14 Westerwatering Zuid | 94 | 5 | C | € 425.000 | € 4.521 |
| Weiver 35 Zuiderhoofdbuurt | 94 | 5 | G | € 425.000 | € 4.521 |
| Boeroestraat 24 Wormerveer Zuid | 94 | 5 | D | € 385.000 | € 4.096 |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | 4 | D | € 459.000 | € 4.832 |
| Dorpsstraat 252 Centrum | 93 | 4 | C | € 495.000 | € 5.323 |
| Riouwstraat 90 Wormerveer Zuid | 93 | 4 | B | € 499.000 | € 5.366 |
| Klipperstraat 33 Peldersveld West | 84 | 5 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| Max Havelaarstraat 7 Westerwatering Zuid | 102 | 5 | B | € 495.000 | € 4.853 |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | 4 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| Overtoom 59 Westzanerpolder | 101 | 5 | C | € 525.000 | € 5.198 |
| Jan Windhouwerstraat 34 Rosmolenbuurt West | 98 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.051 |
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | 4 | A | € 419.000 | € 4.320 |