Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 121 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Sande Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Breda met 78–145 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+13.9% t.o.v. mediaan van € 4.310/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 4.490 |
|---|---|
| Dichtheid | 8503 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 415.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Spoorzoeker — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Woelewippie — 0.45 km |
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.44 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Motké-Poels — 0.97 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen praktijk — 1.3 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 2.51 km |
| OV-station | Breda Centraal Station — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Veestallen — 0.25 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.775 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Allesbrander, Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avante) (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 376 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | C | € 545.000 |
+€ 19.375
2 stap(pen)
|
€ 564.375 | +€ 14.375 | |
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | C | € 550.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 575.400 | +€ 25.400 | |
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | B | € 565.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 579.080 | +€ 29.080 | |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | C | € 495.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 515.800 | € -34.200 | |
| Harmonielaan 36 Prinsenbeek | 103 | B | € 575.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 586.330 | +€ 36.330 | |
| Wilderen 132 Heusdenhout | 118 | C | € 490.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 513.600 | € -36.400 | |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | C | € 469.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 490.600 | € -59.400 | |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | € -60.000 | |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -65.000 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -85.000 | |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | B | € 449.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 464.070 | € -85.930 | |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | B | € 450.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 461.990 | € -88.010 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilderen 132 Heusdenhout | 118 | 6 | C | € 490.000 | € 4.153 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Harmonielaan 36 Prinsenbeek | 103 | 5 | B | € 575.000 | € 5.583 |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | 5 | C | € 495.000 | € 4.760 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | 6 | B | € 565.000 | € 4.414 |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | 5 | B | € 425.000 | € 3.761 |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | 5 | C | € 545.000 | € 4.360 |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | 6 | C | € 395.000 | € 3.264 |