Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Purmerend met 89–166 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 4.139/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 3.910 |
|---|---|
| Dichtheid | 4421 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 379.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Ranonkel — 0.18 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO De Skaters — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.12 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Gors — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Gors — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 0.96 km |
| OV-station | Purmerend — 1.17 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.452 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2176 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~768 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 512 per jaar en 512 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1979 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 453 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -4.000 | |
| Piramidepad 42 Afrika | 96 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -4.000 | |
| Da Palestrinastraat 57 Purmer-Zuid/Zuid | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 6.000 | |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | C | € 475.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 485.890 | +€ 16.890 | |
| Reigersbek 26 Gors-Zuid | 137 | C | € 475.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 487.330 | +€ 18.330 | |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -19.000 | |
| Jan Bijhouwerstraat 20 Purmer-Zuid/Zuid | 112 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -19.000 | |
| Vredehof 23 Middenbeemster | 97 | C | € 440.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 448.730 | € -20.270 | |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 26.000 | |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 30.000 | |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 31.000 | |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | C | € 425.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 430.400 | € -38.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | 5 | A | € 500.000 | € 3.906 |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | 5 | B | € 450.000 | € 3.629 |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | 5 | A | € 495.000 | € 4.024 |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | 5 | C | € 475.000 | € 3.926 |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | 5 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | 5 | C | € 550.000 | € 4.264 |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | 5 | C | € 545.000 | € 4.504 |
| John F. Kennedyplein 8 Wheermolen-Oost | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | 5 | A | € 465.000 | € 4.079 |
| Reigersbek 26 Gors-Zuid | 137 | 4 | C | € 475.000 | € 3.467 |
| Sportlaan 180 Overwhere-Zuid | 125 | 4 | E | € 399.000 | € 3.192 |