house · resale
Dahliastraat 32
1541CP Koog aan de Zaan · Oud Koog · wijk Oud Koog a/d Zaan · Zaanstad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 104 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Saen Garantiemakelaars Koog aan de Zaan (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Zaanstad met 70–130 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+9.1% t.o.v. mediaan van € 4.573/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 5.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 6152 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 348.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04793110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Piramide — 0.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspelen De Piramide — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.22 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Westzijderveld — 0.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Westzijderveld Maatschap Huisartsen — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 1.4 km |
| OV-station | Koog aan de Zaan — 0.54 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Arawan — 0.13 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.549 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1700 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 400 per jaar en 400 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 349 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Riouwstraat 90 Wormerveer Zuid | 93 | B | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € 0 | |
| Jan Windhouwerstraat 32 Rosmolenbuurt West | 99 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -4.000 | |
| Jan Windhouwerstraat 34 Rosmolenbuurt West | 98 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -4.000 | |
| Max Havelaarstraat 7 Westerwatering Zuid | 102 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -4.000 | |
| Dorpsstraat 252 Centrum | 93 | C | € 495.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 503.370 | +€ 4.370 | |
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | E | € 495.000 |
+€ 26.400
3 stap(pen)
|
€ 521.400 | +€ 22.400 | |
| Koningsdiep 11 Kalf | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -24.000 | |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | D | € 459.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 474.200 | € -24.800 | |
| Delftlaan 29 Centrum | 110 | A | € 473.000 | +€ 0 | € 473.000 | € -26.000 | |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | D | € 450.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 465.520 | € -33.480 | |
| Lindenlaan 21 Bomenbuurt | 92 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -34.000 | |
| Overtoom 59 Westzanerpolder | 101 | C | € 525.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 534.090 | +€ 35.090 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan Windhouwerstraat 32 Rosmolenbuurt West | 99 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.000 |
| Jan Windhouwerstraat 34 Rosmolenbuurt West | 98 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.051 |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | 4 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | 4 | D | € 459.000 | € 4.832 |
| Riouwstraat 90 Wormerveer Zuid | 93 | 4 | B | € 499.000 | € 5.366 |
| Dorpsstraat 252 Centrum | 93 | 4 | C | € 495.000 | € 5.323 |
| De Zevenster 29 Wormerveer West | 101 | 4 | A | € 425.000 | € 4.208 |
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | 4 | A | € 425.000 | € 4.337 |
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | 4 | A | € 419.000 | € 4.320 |
| Max Havelaarstraat 7 Westerwatering Zuid | 102 | 5 | B | € 495.000 | € 4.853 |
| Overtoom 59 Westzanerpolder | 101 | 5 | C | € 525.000 | € 5.198 |
| Kalf 474 Kalf Noord | 111 | 4 | B | € 450.000 | € 4.054 |