house · resale
Rondostraat 83
3223PB Hellevoetsluis · Wagenzicht · wijk Ravense Hoek · Voorne aan Zee
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Xtra Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Voorne aan Zee met 86–159 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-17.7% t.o.v. mediaan van € 4.339/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Voorne aan Zee
| Inwoners | 1.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 6036 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 465.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19920600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ravense Hoek — 0.55 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Den Bonsen Hoek — 0.77 km |
| Restaurant | Ophaalservice ma/di — 0.23 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.722 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.240 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1353 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~369 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 407 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Voorne aan Zee
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aphrodite 5 Koele Nacht | 114 | A | € 435.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 444.120 | +€ 5.120 | |
| Acacia 7 Hooghen Hoeck | 125 | C | € 429.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 464.000 | +€ 25.000 | |
| Gerard van Voornestraat 115 Rugge | 88 | B | € 395.000 |
+€ 16.720
2 stap(pen)
|
€ 411.720 | € -27.280 | |
| Brasem 7 Koele Nacht | 119 | A | € 475.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 484.520 | +€ 45.520 | |
| Henry Fordstraat 22 Zwartewaal | 100 | C | € 350.000 |
+€ 28.000
3 stap(pen)
|
€ 378.000 | € -61.000 | |
| Esdoornlaan 26 Hooghen Hoeck | 112 | B | € 350.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 371.280 | € -67.720 | |
| Staringhof 11 Dichters- en Schrijversbuurt | 149 | C | € 475.000 |
+€ 41.720
3 stap(pen)
|
€ 516.720 | +€ 77.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Acacia 7 Hooghen Hoeck | 125 | 5 | C | € 429.000 | € 3.432 |
| Brasem 7 Koele Nacht | 119 | 5 | A | € 475.000 | € 3.992 |
| Krammer 102 Nieuwland | 121 | 5 | A | € 525.000 | € 4.339 |
| Aphrodite 5 Koele Nacht | 114 | 6 | A | € 435.000 | € 3.816 |
| Esdoornlaan 26 Hooghen Hoeck | 112 | 4 | B | € 350.000 | € 3.125 |
| Boterkarn 7 Kruis Hoeffe | 134 | 4 | A+ | € 595.000 | € 4.440 |
| Henry Fordstraat 22 Zwartewaal | 100 | 4 | C | € 350.000 | € 3.500 |
| Staringhof 11 Dichters- en Schrijversbuurt | 149 | 4 | C | € 475.000 | € 3.188 |
| Henri Dunantlaan 8 Altena | 147 | 4 | A | € 595.000 | € 4.048 |
| Gerard van Voornestraat 115 Rugge | 88 | 5 | B | € 395.000 | € 4.489 |
| Volantestraat 1 Wagenzicht | 142 | 4 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Gravenlaan 12 Oostvoorne | 145 | 5 | A | € 685.000 | € 4.724 |